В Сумском облсовете хотели купить лампочки по завышенной цене

svetodiodnaja lampochkaОбщественный активист и основатель общественной организации "ГРОМ" Павел Борисов сообщил о том, что Сумской облсовет имел намерение заменить в помещениях Сумской областной рады старые лампы и установить более экономичные - светодиодные, но по завышенным ценам.

"Днями мені до рук потрапили документи, в яких йдеться про намір замінити в приміщеннях Сумської обласної ради старі лампи і встановити більш економічні - світлодіодні. (на загальну суму 115 тис. грн.)

Дуже класно, в ногу з часом, економія має бути економною.

Але, як завжди, знайшлось декілька "але":

- Лампи мали б бути закуплені та встановлені комунальним підприємством, яке обслуговує будівлю. В цьому випадку СОР в особі голови підписує договір на пряму з постачальником, нєкім ТОВ "Облад -сервіс". Суму 115 тисяч розбивають на два договори: перший на придбання ламп 99,7 тис. грн., другий на їх монтаж 13,56 тис. грн. Напевно така розбивка була зроблена, щоб уникнути тендера. Зверніть увагу - ці роботи пропонується замовити приватній структурі, хоча у обласної ради є спеціальне комунальне підприємство, створене саме для обслуговування приміщень на пл. Незалежності, 2!

- Зайшовши до магазину "Світ Електро", я придбав одну з ламп, що вказані у специфікації за ціною 68 грн. В специфікації до договору її вартість становить 97 грн.!!! Мені стало цікаво, і я попросив порахувати суму всіх ламп, якшо їх брати в цьому магазині. Результат 64 тис. грн.!!! Шістдесят чотири, Карл!

Тобто, аби голова мотнувся за 300 метрів до магазину, то зекономив би 33 тисячі бюджетних гривень. А якби все проходило б через КП СОР, то і за монтаж ламп платити не довелось би. А це ще 13,5 тищ економії. Ітого 46!

Колись один митець СОРи вже міняв там вікна, тепер лампи. Мотивація чудова, а виконання, як завжди, з душком.

Організатори звичайно ж дізнались про те що прєступлєніє розкрито, і навряд довели оборутку до кінця.
Але завдяки оприлюдненню та розголосу збережені бюджетні кошти. Дали трохи по жуліковатим рукам і це гарно, і так треба робити. Не треба чекати допоки гроші стирять, а потім намагатися зловити злочинця.

Прівєнтівниє мєри - оце ефективна боротьба з корупцією, бо коли всі знають, що зараз буде пєрфоманс, воно вже і не дуже хотса"

lampa 3 lampa 3 lampa 3  lampa 3 lampa 3

Популярное:

  1. Информация

Фотогалерея

Мы в Facebook