В Сумах повысили тарифы на проезд: в маршрутках - 10 грн, в троллейбусах - 6 грн

roezdСегодня, 8 октября, на заседании исполкома Сумского горсовета было принято решение «Об установлении предельных тарифов на транспортные услуги по перевозке пассажиров на автобусных маршрутах общего пользования, которые работают в обычном режиме».

С понедельника Сумщина может перейти в "желтую" зону карантина

karantinСо следующей недели Сумщина может перейти в "желтую" зону карантина. Большинство школ и детских садов могут быть закрыты на карантин и перейти на удаленное обучение.

В Сумах встановили нову потужну зарядну станцію для електромобілів

zariadКомпанія "Е-заряд", яка займається розвитком зарядної інфраструктури в Сумах та Сумській області нещодавно вставновила новий зарядний комплекс за адресою м. Суми, вулиця Івана Сірка, 38.

В Сумах усилили карантин на две недели

1Такое решение приняли сегодня, 19 марта, на заседании исполкома Сумского горсовета.

В Сумах усилили карантин

karantinГородская комиссия по вопросам ТЭБ и ЧС ввела дополнительные противоэпидемические мероприятия.

З 1 лютого проїзд в сумських маршрутках подорожчає до 7 грн

7grnВиконавчий комітет ухвалив рішення «Про встановлення тарифів на транспортні послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі».

У Сумах із понеділка відновлюють навчання всіх школярів

shkolaНа виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641» від 11 листопада 2020 року № 1100, в Сумах із понеділка, 16 листопада, відновлюється навчання в школах учнів середньої та старшої ланки.

У Сумах демонтують фонтани на Театральній площі за 250 тис. грн

teatrУ Сумах демонтують фонтани на Театральній площі. До цього вони пропрацювали три тижні. Консервувати фонтани почали 26 жовтня. Зняли устаткування з двох чаш, на черзі - ще одна.

Суми в «червоній зоні». Які обмеження чекають сумчан

koronaНа засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 9 жовтня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

В Сумах усилили карантин: маски нужно носить везде

maski8 октября, прошло заседание исполнительного комитета Сумского городского совета.

  1. Информация

Фотогалерея

Мы в Facebook