В Сумах патрульні поліцейські спільно з автомобілістами вшанували пам’ять жертв ДТП

jertvi dtp3Щорічно в Україні, як і в усьому світі, у третю неділю листопада проводяться заходи до Всесвітнього дня пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод.

Головною метою є привернення уваги до жахливих масштабах смертності та травм на дорогах, вшанування жертв ДТП та виявлення співчуття сім’ям, які зазнали тяжку втрату.

18 листопада, на центральній вулиці обласного центру, патрульні поліцейські разом із представниками Федерації автоспорту Сумщини, також долучилися до даного заходу. Інспектори та автомобілісти зупинилися біля краю проїжджої частини, виставили поблизу автівок лампадки та хвилино мовчання вшанували загиблих в автопригодах.

Наприкінці в небо полетіли чорні кульки, як пам’ять за тими, кому, на жаль, уже ніколи не загориться зелений сигнал світлофора. Примітно, що кульки, які піднялися в небо, створили фігуру у вигляді знаку питання, ніби запитуючи про те, коли закінчаться ці «дорожні війни».

Патрульна поліція Сумщини настійливо просить усіх учасників дорожнього руху з повагою відноситися один до одного, не нехтувати елементарними правилами дорожньої безпеки та вкотре закликає неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху. Тільки так можна уберегтися від трагедій, у яких гинуть і травмуються люди. Цінуйте своє життя та життя інших!

jertvi dtp1

jertvi dtp2

jertvi dtp4

Популярное:

  1. Информация

Фотогалерея

Мы в Facebook