У Сумах відновилася війна перевізників

kyiv sumyЗ учорашнього дня в місцях відправлення маршруток «Суми -Київ» трьох сумських перевізників з’явилися автівки компанії, яка називає себе «VIP REZERV». Їхні водії закликають сумчан їхати до Києва їхнім транспортом за 160 грн (сумчани возять за 250 грн).

Представник сумських перевізників повідомив Sumy.Today, що таким чином в місто повернулися рейдери з Києва , візит яких восени минулого року закінчився порізаними колесами сумських маршруток.

Нагадаємо: підготовче судове засідання щодо чотирьох молодиків, яких затримали за пошкодження маршруток 3 жовтня 2018 року, відкладено на 13.15 27 травня 2019 року.

У зв’язку з цими подіями на парковці біля універмагу «Київ», звідки відправляються маршрутки «Севріс-люкс» чергують представники поліції. На вул. Набережна р. Стрілка теж прибули поліціянти. За інформацією прес-секретаря управління патрульної поліції в Сумській області Олега Сологуба, патрульні отримали виклик про паркування нової маршрутки з порушенням ПДР. Та коли на місце події прибув редактор Sumy.Today, водій цієї маршрутки відкрив капот, заявивши журналісту і патрульним про поламку авто.

Начальник управління Укртрансбезпеки в Сумській області Ігор Шевель наразі жодних коментарів з приводу появи киян у Сумах не надав, посилаючись на те, що його підлеглі нададуть йому інформацію лише наступного понеділка, бо протягом тижня вони проводять перевірки і тільки в понеділок здають акти складені за результатами їх проведення.

У той же час Ігор Шевель кілька разів наголошував на незаконності роботи саме сумських перевізників, які начебто знайшли «лазейку» в законі, здійснюючі регулярні перевезення, маскують їх під нерегулярні.

У свою чергу сумські перевізники заявляють, що працюють цілком законно і що Укртрансбезпека лобіює як раз рейдерів із Києва.

Популярное:

  1. Информация

Фотогалерея

Мы в Facebook