В Сумах попрощалися з комбригом Євгенієм Коростельовим

kor1В останню путь командира 128 окремої гірсько-штурмової бригади провели тисячі сумчан – представники влади, військові, поліцейські, друзі і колеги.

Командиром 128 окремої гірсько-штурмової бригади полковник Євген Коростельов став у вересні нинішнього року, до цього служив в 25-й десантній бригаді, де був начальником артилерії і заступником командира.

12 листопада, виконуючи чергове завдання в районі проведення ООС, Євген отримав тяжкі мінно-вибухові поранення і був евакуйований літаком до Харкова. Незважаючи на всі старання медиків врятувати йому життя, він вранці 19 листопада помер.

«Полковник Коростельов прийшов до нас не так давно, але одразу впевнено почав командувати Закарпатським Легіоном. «Ми одна сім'я, одна велика 128-ма сім'я», - ці його слова на нараді не залишали жодних сумнів, що так і є", - йдеться на сторінці 128-ї бригади "Закарпатський легіон".

"Це велика втрата для нас всіх. Співчуваємо рідним та близьким полковника Коростельова, і розділяємо скорботу разом з ними", - додають товариші по службі.

Вранці 20 листопада в Свято-Воскресенському кафедральному соборі Православної церкви України відбулася панахида, після чого домовину з тілом воїна було перевезено для прощання до Держаного ліцею-інтернату з посиленою військовою підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка. Поховали нашого земляка, героя-військового на Алеї Героїв на центральному кладовищі міста Суми.

Згідно з Указом Президента України полковник Євген Коростельов був посмертно нагороджений орденом Богдана Хмельницького другого ступеню.

Нагороду було передано родині загиблого.

kor4

kor2

kor3

Відділ комунікації поліції Сумської області

Популярное:

  1. Информация

Фотогалерея

Мы в Facebook