У Сумах вшанували пам’ять героїв оборони Донецького аеропорту

aero1На летовищі у Сумах відбувся флешмоб «Мелодії з Аеропорту, що не звучали 242 дні».

Під час заходу учасники вшанували хвилиною мовчання загиблих захисників ДАПу, переглянули відеоматеріали про бої за Донецький аеропорт, згадували побратимів.

Для започаткування флешмобу Суми обрали не випадково, бо найменшим і найстаршим «кіборгами» були саме вихідці з нашої області. Доброволець, Герой України Сергій Табала «Сєвєр» загинув, коли йому було лише 18 років. Найстарший захисник ДАПу – Олександр Салов «Тінь» і нині живе у Шостці. Він пішов добровольцем і став на захист ДАПу у 69 років.

Для усіх присутніх «Мелодії з Аеропорту, що не звучали 242 дня», зіграла на саксофоні заступник командира 50-го взводу військової кафедри СумДУ Ангеліна Луцик.

Організатори запропонували підтримати захід військовим частинам, військкоматам з інших областей України, аби загиблих у ДАПі згадували якомога частіше. Завершити флешмоб планують у Шостці, де живе 74-річний Олександр Салов – найстарший захисник ДАПу. Він був поранений, має ряд бойових нагород, серед яких – «За оборону Донецького аеропорту».

aero2

aero3

aero4

aero5

Популярное:

  1. Информация

Фотогалерея

Мы в Facebook