В Сумах китаянку та її хлопця госпіталізували для перевірки на коронавірус

 koronavirusУ громадянки Китаю, яка приїхала до Сум, обстеження не виявило ознак захворювання. Проте, дівчину та її хлопця, з їхньої згоди, помістили на 14-денне медичне обстеження до інфекційного відділення міської клінічної лікарні №4 у Сумах, повідомляє UA:Суми.

Начальник обласного управління охорони здоров’я Дмитро Кравцов розповів:

"24 лютого 2020 року прибула до міста Суми студентка Сумського національного аграрного університету. З метою проходження карантину, їй запропоновано знаходитися у боксованій палаті інфекційного відділення 4 міської клінічної лікарні. Проявів хвороби немає, вона просто знаходиться під наглядом лікарів. Це здорова особа, але найближчих 14 діб повинна побути на карантині. Вона приїхала з Китаю, але не з того міста, де спостерігається пандемія або епідемія. Вона має на руках довідку про те, що може покинути межі цієї провінції, і додатково пройшла санітарний коридор у Мюнхені, і у Борисполі».

У Сумах скликали тимчасову надзвичайну протиепідемічну комісію, щоб обговорити питання протидії поширенню коронавірусу. Про це повідомляє сайт Сумської міської ради. За інформацією сайту, громадянка Китаю вилетіла з провінції Хінань, де не зареєстровано жодного випадку зараження на коронавірус. Вона летіла через Німеччину, де проходила обстеження, в Бориспіль, де також був огляд.

Як повідомив під час засідання протиепідемічної комісії ректор Сумського державного педуніверситету Юрій Ляной, п’яти студентам, котрі мали повернутись із Китаю до Сум на навчання, рекомендували приїхати пізніше.

У Сумському національному аграрному університеті, повідомив ректор Володимир Ладика, наразі не планується приїзд студентів з Китаю. Усі ті, хто мав би приїздити на Сумщину, переведені на індивідуальний графік. Щодо студентки, яка перебуває на обсервації, то вона приїхала попри застереження керівництва університету, сказав ректор.

У Сумах у двох університетах навчаються 270 студентів із Китаю. Їм рекомендовано зв'язуватися з викладачами дистанційно.

Популярное:

  1. Информация

Фотогалерея

Мы в Facebook