У Сумах демонтують фонтани на Театральній площі за 250 тис. грн

teatrУ Сумах демонтують фонтани на Театральній площі. До цього вони пропрацювали три тижні. Консервувати фонтани почали 26 жовтня. Зняли устаткування з двох чаш, на черзі - ще одна.

Об’єкт поки не ввели в експлуатацію, а на самі роботи з демонтажу фонтану ще тільки оголосили конкурс. Почали його робити влітку 2020 року.

Чому все роблять у такій послідовності, Суспільне запитало в міській раді.

“Заактовано, все прийнято. УКБ комісійно здало. Провели роботу фонтану у тестовому режимі. Комісійно прийнято, що робота фонтану влаштовує. Щодо УКБ буде видано наказ, коли проведеться оплата виконаних робіт за актами цього року”, - каже заступник Сумського міського голови Володимир Войтенко.

За його словами, наразі готують проект рішення на виконком.

“Виконком передає на баланс департаменту інфраструктури - і вже він буде закріпляти об’єкт на обслуговування”, - зазначив він.

Закінчити роботи з демонтажу планують до 2 листопада, сказав Володимир Войтенко. А 6 листопада має відбутись тендер, у тому числі на ці ж роботи. Сума - 250 тис. грн. Аукціон тиждень тому оголосив Департамент інфраструктури міста.
За словами Володимира Войтенка, це тендерна закупівля на наступний рік. У проєкті ж договору кінцевий термін виконання робіт - 18 грудня 2020 року. Об’єкт ще не ввели в експлуатацію.

“Ми зараз сплачуємо підряднику акти виконаних робіт. Тому що у нас помісячний розпис, тобто основна сума грошей - у листопаді. Зараз йому сплачуємо залишок грошей, - і наказом по управлінню я вводжу об'єкт в експлуатацію. Потім займаємося його передачею департаменту інфраструктури”, - говорить начальник управління капітального будівництва Сумської міської ради Віталій Шилов.

За його словами, фонтани прибрали, аби нічого звідти не вкрали. До весни устаткування зберігатимуть у комунальному підприємстві “Міськсвітло”, на балансі якого перебувають інші фонтани міста. Реконструкцію Театральної площі оцінили у 35,5 млн грн, з них понад 17 млн грн - вже сплатили.

“Моя думка, що цю ситуацію з фонтаном міський голова використовує винятково як передвиборчий піар, розуміючи, що інші фонтани у нас не працюють навіть влітку. А тут вже восени запустили заради того, щоб під час виборчої агітації тиждень попрацював, а потім - демонтували”, - говорить експерт Сумської платформи реформ Максим Корнієнко.

Також додає: “Я бачу тут абсолютно неефективне використання коштів міського бюджету заради піару посадової особи міської ради, тобто використання адмінресурсу в особистих цілях”.

Популярное:

  1. Информация

Фотогалерея

Мы в Facebook