У Сумах із понеділка відновлюють навчання всіх школярів

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641» від 11 листопада 2020 року № 1100, в Сумах із понеділка, 16 листопада, відновлюється навчання в школах учнів середньої та старшої ланки.

shkola

Згідно з цим документом, ліквідовано поняття «рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19». Пункт 10 Постанови доповнено новими підпунктами, зокрема:

«На території України на період дії карантину забороняється:

  • відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;

  • відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти».

Таким чином, із 16  учні 5–11 класів можуть навчатися за очною формою в закладах освіти, вихованці гуртків – відвідувати заклади позашкільної освіти.

Разом із тим, повернення до закладів освіти залежить від ситуації захворюваності, потужності будівлі школи, кількості класів тощо. Керівникам закладів освіти рекомендовано прийняти рішення про формат навчання: за очною формою, змішаною чи з частковим використанням технологій дистанційного навчання.

Інформацію про особливості організації освітнього процесу з 16 листопада  в кожному окремому закладі можна знайти його офіційному сайті.

Популярное:

  1. Информация

Фотогалерея

Мы в Facebook