Депутаты горсовета инициируют отмену решения исполкома о подорожании проезда в сумских маршрутках

Депутатская группа «ЕС: «Европейские Сумы» намерена внести в повестку дня на сессию горсовета 17 декабря проект решения об отмене повышения стоимости проезда в маршрутках. По данным депутатской группы, тариф в 2,5 грн. - экономически не обоснован, и в целом вопрос подорожания проезда сегодня – неактуален.

Аналогичное мнение высказал на своей странице в «Фейсбук» глава Сумского облсовета Николай Клочко:

«Зараз знаходжусь в м. Київ разом з іншими головами обласних рад на засіданні Української Асоціації районних та обласних рад. Розглядаємо внесення змін до Конституції України щодо забезпечення децентралізаціі та реформи місцевого самоврядування. Жвава дискусія. Перезвонили з рідного міста Суми та доповіли, що міськвиконком "спільними зусиллями" прийняв рішення про підвищення вартості проїзду. Не має слів. Як можна було таке зробити. Респект Д. Лантушенко та Максиму Галицькому, які не голосували за це ганебне рішення. На найближчий сесії обласної ради депутати просто зобов'язані висловити свою позицію щодо цього ганебного рішення Сумського міськвиконкому. Моя позиція однозначна: вартість проїзду не повинна збільшуватись в такий складний час».

Напомним: сегодня, 12 декабря, исполком внес изменения в свое решение об утверждении тарифа на проезд в маршрутках, изменив стоимость проезда с 2-х до 2,5 грн. Но это решение еще не вступило в законную силу. Оно начнет действовать только после подписания дополнительных соглашений с перевозчиками, что ожидается не раньше 16-17 декабря.

Источник Данкор

Популярное:

  1. Информация

Фотогалерея

Мы в Facebook