На Сумщині в Ярошівському НВК відбувся захід «Україна-єдина країна»

Патріотичне виховання - це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає,

робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується

(В.О.Сухомлинський)

romny3Багатостраждальна історія нашого народу. Ми не навчені забувати її чорних сторінок. Тому виховання патріотизму, любові до України та рідного краю є одним із важливих напрямків виховання в Ярошівському навчально-виховному комплексі. Яке здійснюється через різноманітні форми та методи залучення дітей до вивчення героїчної історії українського народу. В рамках національно – патріотичного виховання в школі проводяться виховні години, бесіди, темами яких є: святкування знаменних дат, ознайомлення з історією рідного краю, звичаями і традиціями українського народу, видатними людьми України тощо. Традиційним стало проведення святкувань Дня Збройних Сил України, Дня Соборності, Дня української письменності, відзначення Дня визволення Ярошівки від німецько-фашистських загарбників, змагань «Козацькі забави». В рамках святкування цих знаменних дат було проведено: - виховні години в усіх класах; - зустрічі з ветераном Великої Вітчизняної війни Олексенком П.В. і учасниками бойових дій. Велику роботу проводить музей Бойової Слави. Він є діючим центром національно-патріотичного виховання учнів. Тут зібрано багато матеріалів, які використовуються під час проведення виховних заходів у класах, відзначення знаменних і пам’ятних дат. Щороку пошуковий загін школи "Пошук" під керівництвом директора НВК Запорожця А.О. бере участь в історико-географічній експедиції учнівської молоді "Історія міст і сіл України" та посідає призові місця.

Урочисту концертну програму « Україна – єдина країна» проведено в Ярошівському НВК. Святково прикрашений зал, де проходило свято, налаштовував присутніх на роздуми про єдність, суверенність нашої держави. Учнями старших класів були виготовлені плакати, які свідчили про неподільність нашої держави. А ось вихованці дитячого садка та учні початкових класів намалювали малюнки під гаслом : «Україна – єдина країна». Майстерно виконані роботи учениці 8 класу Сенько Альбіни, учня 8 класу Боженка Владислава, учнів 7 класу Сушка Максима та Лазоренка Олександра, учня 6 класу Саворського Владислава, Запорожця Макара та Боженка Євгена, Терегері Максима - вихованців дитячого садка. Кожен із учнів був одягнений у національний костюм, що свідчить про почуття патріотизму. А концерт був чудовим! Прозвучали пісні воєнних років, прекрасні і незабутні, про печалі і радості солдатського життя; пісні про єдність, незалежність та мирне життя нашої країни. Особливо відмітимо прекрасне виконання пісні «Дорога додому» Лазоренком О. та «Червона калина» Мажара А. і Мажара І. Присутні мали можливість прослухати ряд віршів про нашу неньку-Україну. Призерами цього конкурсу стали Шпирко Тамара, Пархоменко Настя, Сенько Альбіна, Косенко Влад, Лук’янець Антон, Івасенко Олександр, Семенченко Артем. А руками наших учнів було виготовлено вироби, які свідчили про почуття любові до неньки-України. Всім до вподоби ляльки-мотанки Лукянця Станіслава, а вишивка бісером Пелепюк Каріни вразила всіх своєю оригінальністю, майстерно виготовлена картина Хархана Ростислава.

Спеціально встановлений проектор з екраном, що демонстрував символіку України, символи-обереги, кадри воєнної хроніки, фото ветеранів та учасників бойових дій – ще більше сприяв проникненню у «атмосферу» патріотизму.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих як вираження скорботи, глибокої поваги до загиблих, померлих. Пам’ять про загиблих Героїв житиме вічно!

Cаме патріотизм, громадянськість повинні об’єднувати українців, зберегти те, що протягом століть було нашою метою, – незалежну державу.

На Сумщині  в Ярошівському НВК відбувся захід «Україна-єдина країна»

На Сумщині  в Ярошівському НВК відбувся захід «Україна-єдина країна»

Запорожець А.О.

Популярное:

  1. Информация

Фотогалерея

Мы в Facebook