Сумчанам не нужна система GPS-мониторинга транспорта, нужен «улучшенный» сайт мэрии

Наверное, сумчанам не нужна система GPS-мониторинга транспорта, а нужен «улучшенный» сайт мэрии.

Общественный активист Евгений Охрименко написал в своем Facebook:

«Прощавай муніципальний?

Оскільки міська влада вирішила всі проблеми сумчан, ліфти працюють, дороги відремонтовані і взагалі життя покращено. Тож міська влада вирішила і Муніципальний портал покращити.

Нова версія сайту була доступна за адресою www.new.meria.sumy.ua, але для пересічних користувачів її закрили... (скріни додаю). Але далі цікавіше. За основу нового сайту взятий безкоштовний шаблон веб-платформи Joomla, до якого просто внесені незначні зміни... (сайт такої складності може зробити одинадцятикласник за пів годинки) А компанія яка займається розробкою сайту навіть не має власного сайту. (четвертий скрін) 

Тож підготував запит на отримання публічної інформації, цікаво яке було техзавдання та скільки бюджетних коштів на покращення муніципального було виділено...»

 

Прощавай муніципальний?Оскільки міська влада вирішила всі проблеми сумчан, ліфти працюють, дороги відремонтовані і взаг... Posted by Євген Охріменко on 3 декабря 2015 г.

Жэка, «запыт на публичку» это хорошо, конечно. Но ты бы у меня спросил – я бы тебе все обстоятельно и подробно рассказал...Posted by Геннадий Минаев on 3 декабря 2015 г.

/p>

Сайт Мэрии Сум

sajt merii2

Популярное:

  1. Информация

Фотогалерея

Мы в Facebook