Сумской облсовет не захотел поддержать инициативу народа

sessia-oblsoveta13 декабря дупутаты Сумского областного совета собрались на внеочередную сессию, на которой был рассмотрено заявление депутатов облсовета «Об общественно-политической ситуации в государстве».

На заседание в сессионный зал кроме депутатов смогли попасть и около 300 жителей города Сумы. На входе милиция сначала не хотела пускать всех в зал, но при помощи оппозиционных депутатов облсовета все желающие попали в зал.

sessia-oblsoveta3

На сессии, выступление Владимира Демуры, который зачитал предложенное Партией регионов заявление, вызвало недовольство у присутствующих на сессии сумчан, которые выкрикивали «Ганьба!».

Депутаты от оппозиции предложили внести в текст заявления несколько правок, среди которых были: отставка министра внеутренних дел Захарченко, отставка Кабинета министров во главе с Азаровым и отставка президента Януковича. Данные требования были выдвинуты на митинге, который прошел в Сумах 1 декабря. Но ни одну из правок депутаты не внесли, так как депутаты от Партии регионов не голосовали за их внесение. Юрий Чмырь также ничего кроме «осудження» действий спецподразделения «Беркута» в ночь на 30 ноября, не сказал.

Слово за трибуной дали и одной из активисток Ольге Марченко, которая также просила депутатов проголосовать за дополнения, которые были озвучены оппозиционными депутатами, а в случае невнесения их заявила, что сумские студенты заблокируют движение на трассе Сумы – Киев.

Сессия облсовета затянулась более чем на 4 часа. После того как ни одна из правок не была принята, депутаты от оппозиции вынули свои карты для голосования и решили вообще не принимать участие в голосовании. Но депутатов от ПР и Коммунистической партии хватило для того, чтобы решение было принято.

golosovanie-oblsovet

Таким образом, заявление депутатов облсовета было принято в том виде, в котором его составили представители Партии регионов. После такого решения студенты прокричали «Ганьба!» и покинули зал заседаний облсовета.

Заява

депутатів Сумської обласної ради

Ми, депутати Сумської обласної ради, занепокоєні суспільно-політичною ситуацією, яка наразі склалась у державі.

Ми живемо у демократичній країні, де кожен громадянин має право висловлювати власну точку зору, тим більше з питань стратегічного розвитку держави, та засуджуємо будь-яке застосування сили, направлене проти людей.

Ми вимагаємо у найкоротші строки провести об’єктивне розслідування фактів застосування протиправних дій представниками правоохоронних органів проти учасників Євромайдану у місті Києві 30 листопада 2013 року. Винні мають бути притягнуті до відповідальності.

Україна – європейська демократична країна, яка прагне стати повноправним членом великої європейської родини.

Ми закликаємо Уряд докласти всіх зусиль для збереження закономірного послідовного курсу на євроінтеграцію України, проголошеного Президентом України Віктором Януковичем. Сьогодні для всіх нас важливо усвідомити реальні кроки на цьому шляху, мати повну і достовірну інформацію про переваги, ризики і загрози євроінтеграції.

Упевнені, що план дій щодо найближчого підписання угоди про асоціацію з Європейським союзом з урахуванням захисту національних інтересів України від можливих загроз та економічних втрат у зв’язку з цим рішенням має бути доведений до відома громадян України.

Як і більшість регіонів України, Сумщина модернізує власну економіку, підвищує конкурентоспроможність товарів та все більше переорієнтовується на європейський ринок, проте Російська Федерація залишається основним споживачем нашої продукції.

Завдання влади – захистити економіку держави, зберегти робочі місця, гарантувати стабільну виплату заробітної плати та соціальних виплат людям. Кабінет Міністрів має забезпечити розроблення чіткого ефективного плану дій, спрямованого на підтримку національних товаровиробників та їх адаптацію до умов європейської економіки.

Ми — за прагматичну європейську інтеграцію, упровадження європейських цінностей, але з урахуванням власних національних інтересів, збереження економічного потенціалу країни та зростання рівня добробуту людей.

Європейський курс передбачає європейський діалог усіх сторін, за круглим столом з повагою до думки кожного.

Ми запрошуємо жителів Сумщини на партнерських засадах до тісної конструктивної співпраці в обговоренні та вирішенні важливих, в тому числі й для Сумщини, питань євроінтеграції.

Об’єднавшись, ми всі побудуємо європейську Україну.

Напомним, сегодня Верховная Рада Украины не отправила в отставку Кабинет Министров.

Напомним, завтра в 8:45 состоится пикетирование заседания Сумского городского совета.

Популярное:

  1. Информация

Фотогалерея

Мы в Facebook