На сессии Сумского горсовета проголосовали за отставку Кабмина, но не проголосовали за отставку Януковича

sessia-gorsoveta

Сегодня, 4 декабря состоялась сессия Сумского горсовета, на которой проголосовали за обращение к Президенту по поводу событий в Киеве.

На сессию было вынесено две редакции обращения, одно от фракции партии «Рідне місто», а второе от фракции партии «Батьківщина».

Принципиально эти обращения отличались тем, что в обращении от фракции «Батьківщина», предлагалось пойти Презеденту Украины Януковичу в добровольную отставку и назначить досрочные выборы, а в обращении от фракции «Рідне місто» говорилось об возобновлении переговоров с Европейским союзом и подписании Соглашения об ассоциации Украины с ЕС не позднее 31 марта 2014 года.

Большинство депутатов подержали обращение от фракции «Рідне місто».

Редакция №1 – фракция партии «ВО «Батьківщина»:

Тому, ми, депутати Сумської міської ради, які виражають інтереси територіальної громади, вимагаємо від Вас наступне:
1. Негайного притягнення до відповідальності осіб, винних у кровопролитті під час мирних акцій 30 листопада і 1 грудня, та керівників, які віддавали злочинні накази.
2. Відставки Кабінету Міністрів Миколи Азарова.
3. Вашої добровільної відставки з посади Президента України та призначення дострокових виборів президента.

Редакция №2 – фракция партии «Рідне місто»:

Сумська міська рада, висловлюючи прагнення територіальної громади, вимагає:
1. Надати доручення Генеральному Прокурору України Пшонці В.П. негайно розпочати перевірку щодо вчинення злочину працівниками правоохоронних органів під час мирних акцій у ніч з 29 на 30 листопада і 1 грудня цього року у місті Києві та притягнення до кримінальної відповідальності осіб які віддавали злочинні накази та вчиняли безпосередньо дії що призвели до кровопролиття. Ця перевірка, а також послідуючі судові справи, мають бути абсолютно публічними на всіх їх етапах.
2. У відповідності до пункту 9 статті 106 Конституції України припинити повноваження Прем’єр-міністра України та прийняти рішення про його відставку.
3. Поновити перемовини з Європейським Союзом щодо євроінтеграції України та не пізніше 31 березня 2014 року підписати Угоду про асоціацію України з Європейським Союзом.

После непринятия решения об отставке Призидента студенты города Сумы упали на пол под крики "Беркут"!

«Городской голова, несмотря на то, что сам не поддержал решение об отставке президента, сделал вид, что присоединился к протесту студентов», - написал на своей странице Вконтакте студент Дмитрий Тищенко.

Популярное:

  1. Информация

Фотогалерея

Мы в Facebook