Сумские студенты пикетировали УМВД

piket-umvdСегодня, 6 декабря, сумские студенты провели пикет под управлением министерства внутренних дел в Сумской области.

На митинге собрались около 50 сумчан, большинство из них студенты. Сначала они около 10 минут ходили по пешеходному переходу через ул. Кондратьева возле здания УМВД и выкрикивали лозунги: «Міліція - з народом, а мусора – з уродом!», «Беркут повертайся у гніздо!», «Сумський «Беркут» бив студентів!», «Служіть народу Україні!» и др.

После этого митингующие подошли к центральному входу УМВД, где начали вызывать начальника УМВД Украины в Сумской области Виктора Козицкого, но он не выходил, а централльные двери были заперты.

Не дождавшись выхода начальника, студенты начали зачитывать свое обращение игрушечному мишке, который символизировал генерала, однако спустя пару минут к ним вышел таки начальник УМВД в Сумской области Виктор Козицкий, который ответил на вопросы собравшихся.

Однако он не сообщил митингующим ни количества, ни состав сотрудников «Беркута», которые находятся в Киеве, сославшись на служебную тайну.

Под конец митинга студенты подарили ему мужской набор на праздник Вооруженных сил Украины – носки и одеколон, однако он их не взял, уйдя в помещение. Двери за ним сразу закрылись, так что студенты повесили свой подарок на ручку дверей.

Обращение сумских студентов к начальнику управления ВД Украины в Сумской области, генерал-майору Козицкому В.И.

Пане генерале,

30 листопада 2013 року каральні загони Беркуту по-звірячому розправились з мирними громадянами України.

Нам стало відомо, що серед цих нелюдів було не менше півсотні ваших підлеглих. Вони без розбору били громадян України, серед яких було чимало жінок і підлітків, хоча ніхто з них не чинив опору. Ці кати, відчуваючи свою безкарність і порушуючи присягу на вірність народу України, жорстоко розправились з учасниками мирного протесту.

Ми вважаємо, що ці істоти не можуть виконувати роботу по охороні громадського порядку в нашому місті, та взагалі не достойні честі служити народу України.

Ми, сумські студенти, вимагаємо від Вас, пане генерале, негайно повернути своїх підлеглих в Суми!

Ми, сумські студенти, вимагаємо від Вас, пане генерале, призначити службове розслідування фактів порушення прав громадян з подальшою передачею результатів перевірки до прокуратури!

Всі, хто порушив закон, мають понести справедливе покарання!

Ми нагадуємо Вам, пане генерале, що Ви несете особисту відповідальність за дії ваших підлеглих.

Сьогодні у Вас ще є шанс зберегти останні краплі честі сумських правоохоронців.

Слава Україні!

По материалам Данкора

 

Популярное:

  1. Информация

Фотогалерея

Мы в Facebook