На Сумщине пастух нашел в поле устаревший боеприпас

19 жовтня о 09:10 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення підозрілого металевого предмета в с. Шевченковому Конотопського району.

bp

Рятувальники прибули на виклик і встановили, що знахідка – це артилерійський снаряд калібру 76 мм часів Другої світової війни.

На нього натрапив у полі на відстані 1 км від житлових будинків пастух, який випасав череду худоби. На місці виявлення боєприпасу часів минулих війн виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

Рятувальники застерігають: роботи з вилучення та знешкодження застарілих боєприпасів можуть проводити лише піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій. Дії ж громадян при виявленні таких вибухонебезпечних предметів повинні бути виваженими. Треба пам’ятати, що боєприпасів не можна навіть торкатися, необхідно запам’ятати місце знахідки та негайно повідомити про неї до місцевих органів влади або безпосередньо до Служби порятунку «101».

Популярное:

  1. Информация

Фотогалерея

Мы в Facebook