У Сумах буйний пасажир-«заєць» хотів побити контролера і розтрощив скло у тролейбусі

tralikІнцидент стався у суботу, 12 жовтня, у салоні тролейбусу #065, що віз пасажирів за маршрутом #1 у напрямку центру Сум. Зайшовши до тролейбусу на вул. Чорновола, контролери почали перевірку з наявності квитків. Проте, не всім це сподобалося… Прохання пред’явити квиток викликало агресію у чоловіка 1956 року народження. Про своє право їхати «зайцем» він заявив досить агресивно, а саме за допомогою фізичної сили. Але, намагаюсь вдарити ногою працівника КП СМР «Електроавтотранс», поцілив у скло.

Зреагувавши на ситуацію та з метою мінімізувати ризик для інших людей, що перебували у салоні, водій зупинив рух транспорту та викликав поліцію. Пасажири змушені були пересісти в інший тролейбус, а «майстер Кунг-фу» у супроводі правоохоронців направився до міського відділу поліції.

У разі, якщо провина чоловіка буде встановлена, останньому доведеться заплатити не лише штраф за безквитковий проїзд, а й відшкодувати вартість скла та його монтаж.

Наразі тролейбус знятий з маршруту. Контролери передають відеозапис інциденту, який зафіксували нагрудні камери, слідчому, повідомляє прес-служба КП «Електроавтотрас».

Популярное:

  1. Информация

Фотогалерея

Мы в Facebook