Депутата сумского облсовета Игоря Мирошниченка избил гражданский муж бывшей жены

В своем facebook депутат Игорь Мирошниченко показал синяки и заявил об избиении. Экс-депутат от "ВО" Свобода" Игорь Мирошниченко прокомментировал появившуюся утром информацию о том, что он поднял руку на бывшую жену. Депутат сказал, что никогда не бил женщин и свою жену - в частности.

miroshnichenko miroshnichenko 2

Версия Игоря Мирошниченко

Вчора близько 21 години 30 хвилин я повернувся з денної прогулянки з донькою. Колишня дружина відчинила після тривалої паузи мені двері моєї квартири, в якій вона проживає з донькою, пустила нас до хати. Оскільки упродовж дня ми з донькою купили їй декілька речей в магазині, я попросив малу вдягнути ці речі, щоб впевнитись, що вони їй підходять.

Водночас, я вирішив зайти до спальної кімнати забрати коричневий светр. Моя колишня дружина сказала, що там моїх речей немає і заходити туди не треба. Однак, я без будь-яких перешкод відчинив двері. На ліжку я побачив чоловіка у спідній білизні, з яким ніколи не зустрічався раніше. Без будь-яких розмов цей чоловік зіскочив на ноги і завдав мені удару в обличчя. Після цього він схопив мене за волосся, повалив на підлогу та почав безперервно бити мене по голові та в обличчя руками, ліктями і ногою.

При цьому за побиттям спостерігала знервована дитина і моя колишня дружина, яку злочинець увесь час закликав фіксувати моє побиття на відео та фото, щоб потім викласти в соцмережі. Побиття тривало щонайменше 10-15 хвилин. Коли я зрозумів, що бандит не зупиниться і не відпустить волосся допоки не вб'є, я спробував доповзти до дверей, виліз в коридор, де побиття продовжувалося. Зрештою, мені вдалося ліфтом спуститися на перший поверх, де я викликав поліцію.

Коли разом з поліцією я повернувся до квартири, колишня дружина сказала, що вона в квартирі тільки з дитиною. Вона встигла витерти калюжі моєї крові і випроводити чоловіка, який мене побив. З соціальних мереж і від консьєржів та сусідів, охоронців паркінгу мені відомо, що цей зловмисник, який мене побив, є давнім коханцем моєї колишньої дружини. Його ім'я Іван Абрамов.

Його затримала міліція на 8-му поверсі будинку. Так що версія матері моєї дитини про те, що її буцім-то захищав випадковий слюсар, який збирав меблі о 21:35 не вписуються у цинічну версію про мій напад на неї. Вона не зверталася за жодною медичною допомогою, тоді як я лежу на лікарняному ліжку у тому стані, якому ви мене бачите з діагнозом перелому гайморових пазух, множинних гематом, кровопідтеч та струсу мозку.

P.S. Я сильний. І як чоловік, очевидно, не мав права постити своєї побитої мармизи. Проте, як політик маю захищати репутацію. Свою та Свободи. Я хочу гідно дивитися у вічі людям і хочу, аби моя дитина знала, що її батько гідний, чесний та порядний чоловік.

Версия бывшей жены:

 

Популярное:

  1. Погода
  2. Информация

Фотогалерея

Мы в Facebook