Захист інтересів клієнта в суді

sud1Представництво в суді справедливо вважається серйозним та надзвичайно відповідальним завданням, успішне виконання якого здатен гарантувати лише кваліфікований юрист. Для тих осіб, хто не володіє необхідними юридичними знаннями та не орієнтується в тонкощах вітчизняного законодавства, послуги адвоката стануть єдиним виходом з ситуації. Його участь у судовому процесі стане запорукою результативного вирішення спору будь-якої складності та дозволить з гідністю захистити власні інтереси.

Присутність адвоката – запорука успішного розгляду справи

Юридичні питання будь-якого змісту, які обов’язкове виникають в ході судового розгляду, адвокат компанії «Бачинський, Коломієць і партнери» з готовністю розгляне та успішно вирішить. Для результативного розгляду справи в сучасному змагальному процесі обов’язково знадобиться присутність фахівця з юридичних питань. Наданий компанією адвокат однаково успішно вирішить проблеми фізичної або юридичної особи.

Професійні навички кваліфікованого адвоката допоможуть не лише в ході самого засідання. Фахівець, який знає безліч тонкощів судового процесу, зможе бути корисним на кожному з його етапів. Послуги захисника будуть важливими як при представленні інтересів замовника в суді, так і в багатьох інших ситуаціях.

Адвокат в судовому процесі

Задіяний в судовому розгляду адвокат зможе виконати наступні дії:

 • Проведе якісну правову експертизу будь-якого документа, наданого клієнтом;
 • Ознайомиться з матеріалами справи як при розгляді їх судом першої інстанції, так і в апеляційних судах;
 • Надасть професійну юридичну консультацію з численних питань, які обов’язково виникнуть при підготовці до судового засідання та в ході його проведення;
 • Забезпечить якісну розробку необхідної правової позиції та узгодить її зі своїм клієнтом;
 • Допоможе клієнту отримати додаткові докази у справі, які зможуть докорінно змінити хід її розгляду. Він зможе зробити це як разом з клієнтом, так і самостійно;
 • Стане ключовою особою в переговорах при позасудовому (досудовому) врегулюванні спору;
 • Надасть клієнту кваліфіковану допомогу при опрацюванні змісту позивної заяви чи у відкликанні позова;
 • Допоможе правильно подати до суду позовну заяву;
 • Представить свого клієнта в суді та захистить його в судовому засіданні;
 • Зможе детально ознайомитися з протоколами засідань, а при необхідності внесе до них власні зауваження;
 • Отримає винесені рішення та судові акти та ознайомить з ними свого клієнта;
 • Отримає виконавчий документ та передасть його своєму клієнту (або виконавцям судових рішень);
 • Поверне клієнту отримані від нього документи та доручення (якщо вони не долучені до справи або не вичерпався термін їх дії).

Послуги адвоката

Присутність в суді грамотного та кваліфікованого захисника компанії «Бачинський, Коломієць і партнери» стане ключовим фактором для успішного розгляду справи. Лише в його присутності клієнт зможе відчувати себе впевнено. Йому не буде потрібно особисто вивчати численні нюанси, які існують в чинному законодавстві, та розбиратися в змісті позову. При виграші справи можна буде обґрунтовано розраховувати, що вартість пов’язаних з діями адвоката послуг в повному розмірі сплатить інша сторона.

Разом з великим досвідом та високим професійним рівнем клієнт зможе розраховувати на уважне ставлення до себе та своїх проблем.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook