Корупція в Україні

Одна з найбільш важливих проблем України є корупція. Навіть складеться таке враження що влада не хоче нічого змінювати. На території України існує багато галузей корупції:

korupcija

1. Політична корупція.

Ця проблема вважається най обговорювана. Ще з часів незалежності України, люди зіткнулися з вибором президента. І саме від цього моменту пішли фальшиві вибори. Кожен і по сей день, платить гроші щоб отримати більше голосів. Це не важко з'ясувати з їх постійних звинувачень один одного, кожен намагається показати що він краще ніж інший.

2. Корумпована Юриспруденція.

Вважається в Україні один з найгірший стан судової системи. Наприклад, при опитуванні Міністерства юстиції, результати показали що лише 15% вірять у системне правосуддя. Та чого ж так мало? Українських суддів змушує низька кваліфікація, порочність судової системи та повна залежність від виконавчої влади. Най відоміша корупція це коли син якогось чиновника зробив злочин, а його батько намагається виправдовувати сина, даючи хабар судді.

3. Корупція вищої освіти.

У вчителів дуже маленька зарплата, це призводить до брання хабара, багато університетів теж беруть учня за хабар. Після опитування студентів з'ясувалося, що 50% зіткнулись з хабарництвом з боку вчителя, більша частина добровільна віддала гроші. Із-за цього деякі учні можуть нічого не вчити, а просто получати хороші оцінки.

4. Корупція соціального забезпечення.

Деякі люди, із-за свого стану, отримують пільги. Також багато чиновників мають на цьому не маленьку вигоду. Відомо не мало історій коли депутати отримували чорнобильських та воєнних пільг.

5. Антикорупційні партії, чиновники.

Ми постійно чуємо що політики борються з корупцією, але це не завжди так. Залишилось мало чиновників які б добросовісно виконували свою роботу. Я можу довіряти лише одному: Чумаку Віктору Васильовичу - лідеру руху народних депутатів, заступник голови Верховної ради з питань запобігань та протидія корупції. Я не тільки чув з телебачення як він викривав корупційні організації, але і сам бачив це.

Висновок. У Україні багато проблем але якщо кожен буде ставитися до роботи так як це робить Віктор Васильович то наша країна вийде на новий рівень.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook