Позика грошей онлайн та усе про кредити від «Ваша Готівочка»

gotivochkaОтримати гроші онлайн? З «Ваша Готівочка» це швидко, просто і надійно. Вам знадобиться лише доступ до інтернету, трохи вільного часу і бажання стати клієнтом компанії.

Інтернет дозволяє творити дива. Сьогодні за допомогою інтернету можна знайти другу половинку, придбати авто, відшукати друга дитинства. Кожен другий користується інтернетом аби поповнювати запаси продуктів, обирати побутову техніку. Про суто інформаційну функцію мережі усі давно забули. Чому ж можливість отримати позику через інтернет викликає побоювання та недовіру? Будь-яка форма кредитування може бути безпечною та вигідною. Головна умова – ретельне вивчення умов надання послу та дотримання вимог кредитора. Звертаючись за послугами «Ваша Готівочка», українці мають змогу не лише заздалегідь ознайомитися з умовами кредитування, але й обрати, скільки грошей взяти в користування та на який період.

Безпечні та вигідні позики від «Ваша Готивочка»
Незалежно від того чи Ви звертаєтеся до кредитної компанії, чи купуєте побутову техніку у розстрочку або підписуєте будь-який інший двосторонній договір, уважно читайте умови цього договору. Кожна зі сторін має свої права та обов’язки і, у разі їх невиконання, сторона, що порушила умови договору, має нести відповідальність. Якщо справа йдеться про кредитні відносини, неуважність під час підписання договору може дуже дорого обійтися.Найчастіше клієнти кредитних компаній не звертають уваги на розмір відсоткової ставки та не приділяють уваги пункту домовленості, що описує процедуру погашення позики. Відповідно, через несвоєчасну сплату відсотків по кредиту та внесення обов’язкових платежів, кредитоотримувачам нараховуються пеня або штрафні санкції.Щоб уникнути неприємних ситуацій, що можуть негативно відобразитися на стані сімейного бюджету, обирайте надійних кредиторів та будьте уважними, знайомлячись з умовами, на яких надаються послуги.«Ваша Готівочка» готова надати консультацію і відповісти на питання, пов’язані із кредитуванням за програмою мікропозик, будь-якої миті. Ми обслуговуємо клієнтів щоденно у наших відділеннях та цілодобово в режимі онлайн.

Як пройти реєстрацію, щоб отримати гроші від «Ваша Готівочка»
Умови кредитування від «Ваша Готівочка» обмежують розмір позики. Наші клієнти мають змогу отримати в користування будь-яку суму не більше 7 тисяч гривен, але і не менше 200 гривень. Оскільки кредитування від «Ваша Готівочка» має споживчий характер, ми не вимагаємо жодних довідок про доходи, про працевлаштування та не перевіряємо кредитну історію. Щоб отримати онлайн позику достатньо пройти реєстрацію, надати достовірну інформацію в необхідному обсязі та дочекатися підтвердження заявки. На все Вам знадобиться не більше півгодини.Пройти реєстрацію можна просто на нашому сайті. На головній сторінці сайту https://vashagotivochka.ua, під кредитним калькулятором, є кнопка «отримати позику». Натиснувши на неї, Ви одразу будете перенаправлені на сторінку анкети. В анкеті необхідно заповнити усі поля, включаючи персональні і контактні дані, повну дату народження, індивідуальний код платника податків (ІПН). Персональна інформація про клієнтів збирається для занесення в єдину клієнтську базу, незалежно від того до якої компанії Ви звертаєтеся і якою є її спеціалізація. Ідентифікаційний код використовується для ідентифікації клієнтів онлайн. У випадку отримання безготівкової позики саме по ІПН відбувається перевірка достовірності та коректності інформації, зазначеної в анкеті. Клієнти, що звертаються за грошима безпосередньо у відділення надають менеджерам оригінали документів, паспорта та ІПН. У випадку проходження онлайн реєстрації єдиною можливістю пересвідчитися у правдивості інформації є її співставлення з інформацією про власника картки.Контактні дані, номер мобільного та електронної адреси, необхідні для того, щоб наші менеджери мали змогу зв’язатися із Вами та вточнити деталі кредитування, суму позики та строк її використання.Дата народження дає можливість визначити, в якій формі ми можемо відкрити Вам позику. Онлайн кредити доступні українцям вже з 18-ти років.

Вигідна позика для клієнтів «Ваша Готівочка»
Після проходження онлайн реєстрації залишається лише зазначити обсяг кредитування та обрати строк, протягом якого Ви збираєтеся використовувати кошти, заповнити заявку та дочекатися її підтвердження. Після підтвердження заявки гроші переказуються на картку миттєво. Розмір кредиту, який можна отримати по програмі мікрокредитування від «Ваша Готівочка» ми вже зазначали. Він може сягати 7000 гривень. Період використання коштів становить 16 днів, але може бути меншим, від однієї доби. Відсоткова ставка фіксована і становить 2% від суми позики та нараховується щоденно, протягом періоду використання коштів до повного погашення.Розрахуватися із компанією можна в той самий спосіб, що і отримати гроші – в режимі онлайн через «особистий кабінет». Також зробити це можна готівкою, в будь-якому з наших відділень або за допомогою банківського переказу. Готівкові кредити надаються на тих самих умовах, що і безготівкові, але особам, що старше від 21-го року.Обирайте зручні для Вас умови кредитування, отримуйте гроші та будьте впевненими у прийдешньому дні.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook