Біогаз може стати надійною допомогою для збереження майбутньої екології

Біогаз це органічна речовина за допомогою якої можна зберегти здорову екологію для майбутнього покоління.

biogaz

На сьогодні багато хто з підприємців та пересічних громадян турбуються про екологію, яка залишиться в спадщину нащадкам, адже світ вже давно потерпає у відходах, які на жаль ніяк не переробляються. Так от саме вироблення біогазу з утилізованих відходів може стати революційним рішенням цієї важливої проблеми.

Що таке біогаз і чи є він безпечним для навколишнього середовища

Як зазначають експерти, біогаз https://agrobiogas.com.ua/patent/ – це органічна речовина, яка є продуктом розщеплення анаеробних бактерій. Вважається, що в основі біогазу 60% метану, та 40 % вуглекислого газу. По своїй структурі він нагадує природній газ, який на 99% складається саме з метану.

Користь біогазу насамперед в тому, що його можна використовувати для приготування їжі, для підігріву води та навіть для здобування електроенергії. Він відрізняється від інших видів газу тим, що під тиском та температурою зберігає газоподібний стан, на відміну від пропану, який перебуває у рідкому вигляді.

На сьогодні експерти вже зробили певні висновки щодо безпечності біогазу для навколишнього середовища. Якщо розглядати метан, він у 21 раз перевищує необхідні показники СО2 для факторів парникового ефекту. Біогаз же в свою чергу знижує вплив парникового газу у 20 разів. Таким чином, можна сказати, що біогаз – це дійсно екологічне рішення для майбутніх технологій.

Скільки коштує видобуток біогазу та як його можна виробляти

Утилізація відходів будь-якого виробництва є достатньо дорогим задоволенням, а якщо не витрачати на це грошей – це може призвести до екологічної катастрофи. Саме сьогодні вже є розробки по будівництву біогазового комплексу. Ціна такого комплексу може дорівнювати від 2500 до 19000 євро за 1КВт, що безумовно залежить від кількості відходів, які треба переробити.

Як правило, для реалізації проекту по будівництву біогазового комплексу треба приблизно два роки. Видобувати біогаз можна практично з будь-яких відходів: продукти рослинного, тваринного походження. Також для виробництва можна використовувати відходи харчової промисловості, цукрового, м’ясопереробного та пивоварного виробництва.

Кількість виробленого біогазу безумовно залежить від виду сировини, та структури біокомплексу. Деякі можуть виробити до 20 м3 з однієї тони відходів, а є і такі, які можуть дати до 800 м3 біогазу.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook