Ломбарди: розвієння сумнівів, терміни та поради від Скарбниці

Красно дякуємо
мережі ломбардів «Скарбниця» — skarb.com.ua
за корисний матеріал про кредитування.

skarb

Про ломбарди ходять суперечливі відгуки. Розібратися з ними допоможе фахівець «Скарбниці». Він також розповість про основні хибні уявлення щодо ломбардів та поділиться цікавими фактами.

Почнемо з сумнівів

Вигідно або невигідно

Найчастіше ломбарди «лають» за високу відсоткову ставку. Вона дійсно вища за банківську. Але витрати на кредит краще розраховувати за весь період кредитування. Як правило, в банку — це рік-два, а то і більше. Ломбардний кредит зазвичай відкривають на кілька місяців.

Нескладний розрахунок дозволить Вам переконатися, що сума відсотків в ломбарді за короткий період не виглядає занадто великою. Тобто тут доцільно оформляти кредит на термін від декількох тижнів до декількох місяців.

Чи однакові умови?

Вимоги в банках і ломбардах для отримання кредиту відрізняються.

У банку обов’язково:

  • підтверджувати платоспроможність;
  • пред’являти документи про працевлаштування;
  • мати хорошу кредитну історію.

У ломбарді достатньо:

  • застави;
  • документа, що посвідчує особу.

Швидкість видачі кредиту також відрізняється. У ломбарді гроші видають відразу після підписання договору. Вся процедура займає близько 15 хвилин. У банку позитивну відповідь і зарахування коштів можна очікувати тиждень-два.

Хочете отримати кредит, дізнайтеся умови кредитування під заставу в мережі ломбардів «Скарбниця»: skarb.com.ua/ua/credit3/.

Кредит у ломбарді або в борг у друзів?

Обидва способи підійдуть, коли гроші потрібні терміново та ненадовго. Який обрати?

Ломбард привабливий тим, що тут не потрібно нікого присвячувати в свої труднощі. З другом же, ймовірно, доведеться поділитися. А той, в свою чергу, може поділитися з іншим другом, і так особиста проблема стане надбанням громадськості.


Якщо готові закрити очі на людський фактор, тоді «в борг у друзів» — Ваш варіант. Якщо ні — в ломбарді можна швидко і комфортно отримати потрібну суму


Кредит під заставу в надійній мережі ломбардів «Скарбниця»
Кожна заставна річ опечатується і зберігається в надійному сейфі

Безпека

Безпека — важлива тема для скептиків. У багатьох ломбарди асоціюються з невеликими кіосками, в яких безпека на нижчому рівні. Але на зміну таким організаціям давно прийшли ломбарди європейського рівня. Система безпеки в них організована не гірше, ніж в банках:

  • броньовані вікна і двері;
  • фізична охорона;
  • цілодобове відеоспостереження;
  • надійні сейфи.

Терміни

Період кредитування

Це проміжок часу, протягом якого позичальник користується кредитом. Коли термін закінчується, заставу потрібно викупити.

Якщо такої можливості немає, можна пролонгувати договір, сплативши лише фактичні відсотки.

Кредит з нульовим терміном


Кредит з нульовим терміном — це придбання ломбардом майна клієнта


Ви отримуєте гроші одноразово, а Ваша річ переходить у власність ломбарду. Відсотки за такий «кредит» платити не доведеться.

Поради

Як дізнатися оціночну вартість речі?

1. Безпосередньо у відділенні. Така оцінка найбільш точна.

2. Але, якщо Ви хочете заздалегідь оцінити доцільність угоди, можна скористатися послугою «Онлайн-оцінка золота». Для цього потрібно вказати основні характеристики виробу в спеціальній формі на сайті ломбарду.

Оплата відсотків кредиту через термінали самообслуговування і веб-сервіси — ломбарда «Скарбниця»
Швидка дистанційна оплата відсотків в терміналах самообслуговування

Сплачуйте відсотки, не виходячи з дому

Не потрібно підлаштовуватися під графік відділень, щоб сплатити відсотки. Здійснити платіж можна дистанційно: в терміналі самообслуговування або в спеціальних онлайн-сервісах.

Економте час з мобільним ломбардом

Видача кредиту «на виїзді» — зручна послуга, яку пропонують мережеві ломбарди. З нею Ви економите свій час. Умови при такому кредитуванні залишаються стандартні. Угода підкріплюється двостороннім Договором.


Укладення договору «на виїзді» відбувається за тими ж правилами, що і в відділенні


Кредит на картку

Якщо вся сума кредиту не потрібна Вам у вигляді готівки, попросіть співробітника ломбарду зарахувати гроші на банківську картку. Це зручно для активних користувачів інтернет-банкінгу і просто для любителів віртуального шопінгу.

Беріть участь в акціях і бонусних програмах

Так Ви зможете отримувати збільшену суму кредиту, заощаджувати на відсотках, вигідно купувати товар в партнерських магазинах.

Опубліковано на замовлення
Бюро Ідей Slav.ua

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook