Особенности и преимущества депозитных счетов

Депозитними називають банківські рахунки, відкриті на певний термін, громадянами або організаціями. На вкладені гроші нараховуються відсотки. Величина процентної ставки залежить від термінів відкриття вкладу, його розміру і ряду інших умов.

deposit

Переваги депозитів

Головна перевага депозиту - підвищена ставка за відсотками. Такі рахунки створені для того, щоб люди могли вигідно інвестувати і зберігати вільні грошові кошти. Найчастіше розмір процентної ставки по депозитах наближений до розміру інфляції, а отже вкладені гроші з роками не втратять своєї цінності.

Особливості депозитів

Зняття грошей з депозитного рахунку можливе тільки після закінчення заздалегідь обумовленого терміну. Якщо з якихось причин вкладнику певна сума була потрібна раніше, умови за вкладом, в тому числі і відсоткова ставка, будуть переглянуті. Інвестиції не принесуть очікуваного прибутку, незалежно від того скільки часу залишилося до закінчення терміну консервації. Тому, перш ніж відкрити депозит, добре подумайте на який термін ви можете інвестувати вільні кошти.

Деякі банки в якості депозитного вкладу можуть приймати не тільки національні гроші, а й інше цінне майно, наприклад:

  •     Валюту іншої країни;

  •     Цінні папери;

  •     Дорогоцінні метали і прикраси.

Більшість банківських організацій все ж вважають за краще відкривати вклади в валюті. Осередки, теж відносять до депозитів, хоча прибутку, залишені в них на зберігання речі, не приносять.

Відмінність депозитного інших типів рахунків

Поточні рахунки, на відміну від депозитних, відкриваються на необмежений термін. У будь-який момент вкладник має право на зняття всієї вкладеної суми або її частини. Доходу поточні рахунки практично не приносять, так як процентна ставка по ним менш 1% річних.

Розмір відсотків, що нараховуються на кошти, що лежать на накопичувальних рахунках, залежить від суми внеску. Чим більше внесок, тим вище прибуток. Основна відмінність накопичувальних рахунків від депозитних полягає в тому, що договори з перших по закінченню терміну пролонгируются, а по другим немає.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook