Що робити, щоб виграти тендер у системі Прозорро

Тендер на сервісі Прозоро можуть пройти лише авторизовані та зареєстровані користувачі. Це можна провести під час реєстрації на офіційному майданчику.

prozorro

Однією з них є Українська Універсальна Біржа. Вона забезпечує доступ до всіх функцій та дає можливість для складання заявки на сайті та відгуку на неї як постачальника.

Чому виграти тендер складно

Не всі підприємці користуються сервісом Прозорро, оскільки вважають, що він не дасть змоги повноцінної співпраці з державними або муніципальними підприємствами. Подібний результат має місце, але тільки при поєднанні низки умов.

Насамперед слід розуміти принцип роботи системи. Він ґрунтується на торгах зворотного вигляду, тобто постачальники бояться не за збільшення, а за зниження ціни. Переможцем буде постачальник із найменшим показником.

Щоб отримати стабільний дохід та тривалу співпрацю з державними підприємствами, не варто обирати тендери з великим обсягом закупівель. Якщо компанія тільки зареєструвалася або має невеликі обсяги виробництва, варто спробувати себе в невеликих замовленнях.

Подібні дії призведуть до того, що користувач зрозуміє принцип роботи та основу торгів. Це дасть йому не лише знання, а й повноцінне тренування у проведенні аукціону.

Які дії мають бути вжиті для перемоги

Щоб постачальник міг виграти тендер, йому необхідно здійснити кілька дій, які допоможуть у цьому. Серед них можна виділити такі варіанти.

  1. Зниження маржі. Цей процес відбудеться автоматично, тому що виступаючи на торгах, можна не проводити витрати на рекламні компанії, фактичні площі для продажу та багато іншого. Все це суттєво знижує показник собівартості та забезпечує можливість для вказівки меншої ціни на торгах.

  2. Підбір партнера. Тут йдеться не про замовника, а про надійний майданчик. Для цього можна вибрати Українську Універсальну Біржу. Це надійний та ліцензований майданчик, який повністю підтверджений самим сервісом Прозорро.

  3. Отримання повідомлень. Повідомлення можна активувати у налаштуваннях майданчика. З їх допомогою користувач зможе отримувати інформацію про нові торги, в яких він зможе взяти участь. Подібний вибір здійснюється за допомогою фільтрів. При їх використанні можна задати критерії оповіщення.

Оповіщення необхідні для того, щоб не прогаяти час початку торгів. На нього приділяється невеликий та обмежений період. Найкраще подати заявку заздалегідь, щоб унеможливити пропуск моменту. За підсумком переможцем буде постачальник, який вкаже найменшу ціну. Після цього замовник дивиться на ці параметри продукції. Всі пропоновані товари та послуги мають бути не лише дешевими, а й якісними.

Проведення торгів у системі Прозорро та участь у них дозволить одній стороні заощадити кошти з бюджету, а іншій одержати гарантію на річну співпрацю та можливість для її відновлення надалі. Цей варіант участі гарантує наявність постійного прибутку, скорочення часу на пошуки нових замовників та дозволяє знизити витрати на реалізацію.

 

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook