Будь-який страховий поліс для вашого авто за 5 хвилин

kaskoАвтомобіль є загрозою для життя і здоров’я інших учасників дорожнього руху, тому він підлягає обов’язковому страхуванню цивільно-правової відповідальності, щоб уберегти інших учасників від шкоди, яку їм може заподіяте ваше авто і перекласти відповідальність на страхову компанію. Страхування транспортних засобів збереже ваші нерви та фінансові збереження у майбутньому.

Страхування авто «Автоцивілка» та «КАСКО»

Одним з найпоширеніших та дуже популярним видом страхування є страхування транспортних засобів. Детальніше про умови цього виду страхквання ви можете прочитати на сайті нашої  компанії http://ugic.com.ua. Там ви можете замовити собі он-лайн консультацію з експертом в області страхових послуг або не відходячи від вашого домашнього комп'ютеру просто зараз замовити страхові послуги в режимі доступу он-лайн.

Компанія «Юнісон страхування» пропонує дві автомобільні страхові програми:

  • «КАСКО»
  • «Автоцивілка».

Остання є обов’язковою згідно з дісним чинним законодавством України. «Автоцивілка» відшкодує вам збитки, що були заподіяні життю, здоров’ю чи майновим цінностям інших учасників ДТП, яке сталося з установленої вини водія застрахованого автомобіля. Страхування авто допоможе вам у разі незаконного заволодіння вашим авто третіми особами або потрапляння в дорожньо-транспортну пригоду. Ви можете на сторінках сайту обрати потрібну вам програму страхування та застрахувати ваш автомобіль від несподіваних раптових неприємностей.

Різні програми страхування «КАСКО» за різною ціною

Велика кількість автомобілів на дорозі міст спричиняє велику небезпеку як один для одного, так і для інших учасників дорожнього руху. Цим аргументується такий попит на «КАСКО» серед автомобілістів. Згідно страховці «КАСКО» страхова компанія відшкодовує заподіяні вашому застрахованому автомобілю збитки при його ушкодженні. Компанія «Юнісон страхування» пропонує три різні варіанти «КАСКО»:

  • «КАСКО-ЕКОНОМ» невисока фіксована сума страховки – 1950 грн, також фіксована сума виплат -50000 гривень, що не залежать оціночної страхової вартості вашого авто; виплата в повному обсязі без підрахунку коефіцієнту пропорційності та без урахування зносу автомобіля. Застраховуються лише автомобілі з оціночною вартістю не більше 500000 грн та старше 5-7 років (в залежності від країни-виробника);
  • «КАСКО БЕЗ УГОНУ» страхування авто від неприємних ушкоджень незалежно від їх природи, за умови не прийняття страховки угону, вартість цього поліса набагато нижча традиційного «КАСКО», двічі за термін дії поліса відшкодовується пошкоджені скляні поверхні, услуги асистанс для застрахованого авто (заміна колеса, палива, пуск двигуна, доставка транспортного засобу до місця ремонту) страхування оформлюється лише за умови виплати пошкоджень (угон не враховується);
  • «ПОВНЕ КАСКО» - найбільш повний пакет, що включає в себе найбільш широкий спектр страхового покриття плюс випадки угону авто.
Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook