Слідкувати за міжбаківським курсом долара онлайн


Слідкувати за міжбаківським курсом долара онлайнЗараз дуже важко слідкувати за курсом іноземних валют, особливо це стосується долара. Але від курсу як раз залежить дуже багато в нашому житті, насамперед, це ціни на продовольчі та інші товари.

Якщо ви бажаєте завжди володіти новою інформацією стосовно курсу долара, то ви можете слідкувати за ним у Міжбанку. На новому сайті http://minfin.com.ua/ua/currency/mb/ ви знайдете не тільки курс долара і євро на сьогодні, але й зможете відслідкувати стан цих валют на протязі усього дня. При необхідності тут ви зможете продивитися графіки, а також архіви курсу іноземних валют. Це дуже зручно, особливо для тих хто постійно займається торгами у Міжбанку. Також на цьому сайті можна знайти дуже цікаву інформацію стосовно валюти, торгів, валютних аукціонів. Новини, курси для сайтів, а також цікавий форум — все це є на цьому ресурсі, який з кожним днем стає все більш популярним серед користувачів.

Як повідомляє Нацбанк України, в середині серпня гривня знеціниться ще більше, основна іноземна валюта подорожчає. У МВФ переконані, що курс долара буде не стабільним ще як мінімум чотири роки, а до грудня 2015 курс його буде на рівні 25 гривень за один долар. Виходячи з цього, Україна дала обіцянку МВФ виконувати і втілювати в життя усі реформи які заплановані на сьогоднішній день.

Зовсім недавно, на початку серпня, стало відомо, що Нацбанк ввів дуже жорсткі обмеження на торги у Міжбанку. Пов'язано це насамперед з тим, що банки скуповують валюту і банківські метали у великих кількостях. Цей факт дуже впливає на і так не стабільну ситуацію в країні. Банки мають право скуповувати метал і валюту лише у тому обсязі, який не перевищує їхні продажі за власними банківськими операціями. Обмеження це тимчасове, але воно створює суттєві незручності.

У разі порушення нового положення, банк може отримати не тільки попередження, але й штраф. З кожним наступним порушенням штраф буде тільки збільшуватися. Роблячі такі заходи, Нацбанк намагається повернути рівновагу у нестабільну ситуацію в країні. Будуть ці заходи плодотворними чи ні ми зможемо дізнатися лише через деякий час. Але вже зараз Нацбанк обіцяє людям більш стабільну ситуацію і суттеве зниження цін на продовольчі товари.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook