Компанія «Укрзвіт» – експерт електронного документообігу та партнер вашого бізнесу

ukrzvitЗробити роботу управлінців та бухгалтерів комфортнішою та ефективнішою на основі інноваційних стандартів електронного документообігу пропонує Компанія "Укрзвіт", що має п’ятирічний досвід роботи на ринку.

Переваги електронної форми подання звітності та документообігу не тільки в їх оперативності та відсутності черг, але й в значній економії транспортних, канцелярських та трудових витрат.

Компанія представлена мережею зручно розташованих офісів та пропонує продаж та обслуговування актуальних програмних продуктів:

  • Оформлення та супроводження електронного цифрового підпису клієнта;
  • Демо-версію програми «M.E.Doc» можна завантажити безкоштовно на сайті компанії «Укрзвіт», а в подальшому придбати програму з повним функціоналом. Вона дозволяє формувати та подавати всю звітність підприємства в електронному вигляді з використанням ЕЦП;
  • Бухгалтерських спеціалізованих програм «1С8» та «Аверс Бухгалтерія»;
  • Антивірусну програму Панда для захисту даних від інтернет-загроз;

Адаптовану спрощену версію програми подання звітності «Сота», що не потребує спеціальних навичок та дозволяє вводити дані в режимі онлайн у персональному кабінеті користувача. Веб-сервіс орієнтований на платників єдиного податку та доступний в пробній версії чи версії з поширеним функціоналом.

Співробітники компанії цінують довіру та час клієнтів, допомагаючи їм в швидкому та комфортному переході на електронний документообіг.

Комплексний сервіс від компанії «Укрзвіт» передбачає кваліфіковане супроводження всіх етапів від отримання електронних ключів до завантаження квитанцій фіскальних органів про отримання й прийняття звітності. Клієнти компанії мають перевагу обміну повноцінними електронними версіями фінансових документів в єдиній системі.

Щоб замовити інноваційні сервісні пакети від компанії «Укрзвіт», можна залишити замовлення на сайті чи зателефонувати й отримати номер електронної черги. Надання клієнтам термінових консультацій в режимі «швидкої допомоги» та високий рівень сервісу – візитна картка компанії.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook