Ролетні ворота: Хмельницький знає, які гаражні брами обирати! Поради від brama-market.lviv.ua!

Компанія «БРАМА МАРКЕТ» із задоволенням запропонує вам альтернативний варіант, який виконує усі необхідні функції, а також володіє декількома особливостями, які роблять його дійсно унікальним. Ціни ролетних воріт можете продивитися у нас на сайті https://brama-market.lviv.ua/products/category/roletni-vorota

Технічні характеристики ролетних воріт

Почнемо з найпростішого: ролетні брами під час відкриття скручуються у спеціальний вал, який прихований в коробі під стелею.

vorota24

Це дозволяє системі значно економити простір у приміщенні. Якими іншими характеристиками ролетні ворота в гараж володіють?

Матеріал панелей

Алюміній

Щільність ППУ

70-80кг/м3;

Захисне покриття

Лакофарбове 30 мкм;

Вітрова стійкість

До 135 км/год;

Товщина алюмінієвої стрічки

0,28-0,49 мм;

Максимальна кількість циклів

5000;

Монтаж

Накладний, пристельовий, вбудовуваний в стіну;

Однорідність кольору

Кольорова різниця не уловлюється людським оком;

Відповідність стандартам

EN 13659.

ЦІКАВО ЗНАТИ!

За умови вибору ролет, виготовлених з профілів роликової прокатки AG/77 або AR/555, ви отримаєте брами, які будуть зберігати тепло всередині гаражного приміщення. Рівень теплопровідності рулонних систем – 5,-5,7 Вт/м2К.

Чи багато потрібно буде витратити на рулонні брами?

Говорячи про ціну ролетних воріт в гараж, варто зазначити, що вона буде залежати від габаритів стулки: 2,5 на 2 м – 200 євро, 3х2,5 м – 424 євро, 4 на 2 м – 456 євро.

Ролетні ворота Алютех: 5 переваг купівлі білоруського продукту

Найбільш популярними є гаражні рольставні від білоруського виробника Alutech. Чому вони? Все дуже просто. Зараз ми розповімо вам про 5 переваг, якими володіють алюмінієві брами Алютех.

  1. Європейська якість: первинні сплави алюмінію і повноцінний захист від агресивного впливу навколишнього середовища робить ролети від білоруського заводу якісними і довговічними;
  2. Тривалий термін експлуатації: ролетні брами витримують більше 10 років щоденної інтенсивної експлуатації;
  3. Привабливий зовнішній вигляд: усі елементи системи матимуть однаковий відтінок, аби ваша композиція виглядала ефектно і гармонійно; на вибір надається 23 варіанти кольору, 4 з яких імітують текстуру натурального дерева;
  4. Широкий асортимент технічних рішень: різні варіанти коробів,  систем керування, додаткових аксесуарів;
  5. Контроль якості: Alutech під час виробництва контролює більше 50 параметрів, використовуючи 40 методів контроля.

vorota24 2

Переваги купівлі рулонних конструкцій

Наша компанія пропонує вам у Хмельницькому ролетні ворота придбати за доступними цінами. Також пропонуємо каталог гаражних і вуличних систем, автоматики, шлагбаумів.

АКЦІЯ від компанії «БРАМА МАРКЕТ» Хмельницький: ролетні ворота зекономлять вам 150 євро за умови придбання системи разом з автоматикою! Мережа офісів автоматичних воріт по Україні «Брама Маркет» - Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook