Підвіконня Danke - гідне обрамлення Вашого підвіконня

dankeКласичні дизайнерське рішення поряд і сучасними матеріалами, відмінну якість при доступній ціні - все це можна сказати про підвіконнях «Данке». Унікальна продукція дозволяє при мінімальних фінансових вкладеннях красиво і ефектно оформити віконну конструкцію. Саме тому вона стає чудовою альтернативою для мармурових і дерев'яних підвіконь.

Особливості

Виробник розробив конструкцію спеціально для використання разом з пластиковими вікнами, проте відмінно підвіконня Данке поєднуються і з дерев'яними віконними конструкціями. Теплі і холодні відтінки природних матеріалів - це особлива родзинка матеріалу. У підвіконь ідеально рівна і гладка форма капіноса, яка характерна саме для мармурових елементів. Такий прийом дозволив запропонувати покупцям матеріал, який майстерно імітує натуральну продукцію, але представлений за доступною ціною.

До унікальних особливостей також відносять такі якості:

  • Підвіконня міцніше деревини і тепліше каменю.
  • Виріб гігієнічно, не боїться подряпин.
  • Гарантована екологічна безпека.
  • Стійкість до процесів гниття, корозії, вигоряння.

Продукція запропонована в багатому колірному різноманітті. У каталозі представлені різні кольори - від білих класичних відтінків до багатих світлих /темних деревних і благородних мармурових.

Технологія, експлуатаційні характеристики

Продукція концерну «Данке» запатентована, що доводить унікальність технологій виробництва. Процес виготовлення припускає використання німецького обладнання, а також обов'язкове застосування акрилового ламінату ELESGO. Ламіноване покриття наноситься на готовий каркас за допомогою спеціального клею, який подається гарячим. Готове покриття багатошарове, воно включає:

  • Декоративну папір.
  • Основне покриття.
  • Просочення, яка розміщена між основним покриттям і папером.
  • Покривний шар.
  • Знімна плівка.

Шарувата структура проходить ця пресування, для чого використовується пучок електронно-променевого обладнання. Шари з'єднані воєдино на молекулярному рівні, а тому є монолітною нерозривний структуру. Вона виходить однорідною, а тому не боїться вологи, пара, механічного та хімічного впливу, ультрафіолету. Використані субстрати і поліакрилати не включають до складу формальдегідів і розчинників, а також інших небезпечних для здоров'я речовин. Широкий асортимент підвіконь Данке замовляйте на сатйі http://kom-fort.kiev.ua/produktsiya/podokonniki/danke

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook