Різновиди і конфігурація шаф-купе

shkaf kupeМалогабаритні квартири, захаращені меблями, поширені на пострадянському просторі. При відсутності можливості покупки більш просторої квартири доводиться виходити з положення - викидати старі предмети гардероба, непотрібні речі, які захаращують і так невеликі квадратні метри. Вихід з цієї ситуації досить простий - покупка кутової шафи-купе, з якою можна ознайомитися на сайті https://vanil-studio.com.ua/ua/yglovoj-shkaf-kupe.html.

Переваги

Величезним плюсом даної шафи є можливість установки в кут кімнати - найчастіше, це місце пустує, так як ніяку меблі не вдається вдало розташувати в обмеженому просторі. Гармонійне поєднання з іншими елементами інтер'єру і візуально приховані недоліки стін і стелі (які мають місце в квартирах, побудованих недобросовісними будівельниками) - завдяки цим особливостям шафа-купе набуває все більшої популярності. Кутове розташування дозволяє вмістити набагато більше речей, ніж звичайна шафа-купе.

Різновиди

Кутові шафи-купе відрізняються не тільки по дизайну, але і по конфігурації. Є кілька видів таких меблів:

  1. Трикутні: можна трохи заощадити, використовуючи стіни замість двох стінок. Вийде цікаво вбудована шафа, особливістю якої буде наявність трикутних полиць і можливість візуального розширення кімнати.
  2. Г-образні: з'єднані під кутом в 90 градусів відсіки дозволяють вибрати будь-який тип установки дверей, полички мають значний обсяг.
  3. Трапецієподібні: конструкція шафи дозволяє перетворити його в гардеробну, відокремивши певну частину кімнати. Монтувати можна не тільки стандартні полички, але і висувні секції.
  4. П`ятистiннi: кутова шафа складається з двох невеликих шаф, з'єднаних між собою, причому фасад і торець виступають назовні. До функціональних особливостей можна віднести можливість комбінування «начинки» - одна сторона шафи буде складатися з полиць, друга - мати місце для розташування одягу на тремпелях і в висувних шухлядках.
  5. Комбіновані: шафа-купе, що складається з комбінації г-образних і прямолінійних елементів. Шафа буде мати велику кількість внутрішнього простору, унікальний зовнішній вигляд, крім того, кілька стінок також можна замінити стінами і стелею кімнати.

Кутова шафа-купе є компактним і, в той же час, функціональним елементом для зберігання речей та інших домашніх дрібниць. Для додання оригінальності можна замість дверного полотна використовувати дзеркало, яке допоможе візуально розширити кімнату.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook