Безфосфатні миючі засоби Brilias

ТОВ "Компанія Легіон" почала з 2015 року працювати над новим напрямком продукції. З того часу вони виробляють побутову хімію для роздрібного попиту.

brilias

Компанія зарекомендувала себе з позитивної сторони,  що дозволило її стати одним з найкращих виробників миючих засобів. Під час створення гелів, ополіскувачів працівники компанії використовують унікальні формули, що дозволяє отримувати високоякісну продукцію.

Зараз великим попитом користуються безфосфатні  миючи засоби  Brilias https://brilias.in.ua/, які мають безліч переваг. Ця лінійка побутової хімії вироблялась у спеціальній лабораторії, де вдалося знайти унікальні технічні рецепти. У продажі почали з'являтися якісні, ефективні миючи засоби Brilias. Вони використовуються в різних закладах. Високий попит пов'язаний з низькою ціною, універсальними характеристиками та привабливим асортиментом товару. Засоби серії Brilias не мають у своєму складі фосфатів, інших їдкий кислот. Кількість мінімальна. Такий склад дозволяє використовувати засоби  для прання  дитячих  речей. Всі залишки гелю швидко виполіскуються.

Миючи засоби від Brilias використовуються для  делікатного прання,  не пошкоджують тканину.  Їх можна використовувати щоденно. У складі цих засобів відсутні шкідливі компоненти. Вони підходять для всіх видів  тканин. За їх  допомогою можна видалити складні забруднення. З таким важким завданням гель може впоратися навіть при температурі 30 градусів. Це все завдяки унікальній формулі. Засоби для прання Brilias захищають пральні машини від накипу, тому техніка зможе прослужили набагато довше.

Безфосфатні миючи засоби мають велику кількість переваг, у чому переконалися українські жінки. Такі гелі економічні. Їх можна використовувати довгий час. Якщо зробити підрахунки, стає зрозуміло, що 4,2 літри вистачає на 84 процедур для машинного або ручного прання. Багато покупців віддасть перевагу цим миючим засобам, де не має фосфатів. Гелі для прання використовувати зручніше, що є ще однією перевагою. Велика кількість людей звертає увагу на такі засоби. Сухими речовинами не завжди зручно користуватися, тому вони відходять на другий план.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook