Як вибрати іграшку на ліжечко?

Як вибрати іграшку на ліжечко?Підвісні музичні іграшки - мобілі для дитячого ліжечка користуються величезною заслуженою популярністю. Це прекрасний подарунок, і нерідко його набувають ще до народження дитини. Але інтерес у малюка він викличе не раніше, ніж через два місяці після народження, коли дитина вже зможе фіксувати свій погляд на рухомих предметах та почне розрізняти кольори.

Лікарі стверджують, що така музична іграшка виявиться дуже корисною для немовляти, так як буде стимулювати його рухову активність, хапальні навички, а також сприяти розвитку тактильних відчуттів. Залишається вирішити, як вибрати іграшку на ліжечко, гарну та безпечну, таку яка принесе максимальну користь малюкові. На що слід звертати особливу увагу? Яким вимогам така іграшка зобов'язана відповідати?

Перш за все, оцінимо спосіб кріплення і механізм обертання іграшки. Найзручнішим буде універсальне кріплення з регулюванням висоти і ширини. Таку іграшку можна буде встановлювати і на ліжечку, і на манежі і на пеленальному столику. Механізм обертання може бути заводним або ж електричним. Другий варіант вважається більш простим і в той же час більш надійним. Він включається натисненням кнопки, а працює від батарейок. Полагодити зламаний заводний механізм - завдання досить складне. На сайті Клубок Ви зможете купити іграшку на ліжечко будь-якої конструкції від провідних виробників дитячих іграшок.

 Час роботи мобілів може бути самим різним - від трьох хвилин (заводні мобілі) до півгодини. Дуже зручно, коли мобіль можна зупиняти рухом руки. Мелодії бажано прослухати ще до здійснення покупки, щоб переконатися в тому, що вони приємні, не надто гучні і ненав'язливі. Варто вибирати модель з регулюванням гучності.

Самі іграшки на мобілі можуть бути виконані з тканини або пластмаси. Також є варіанти зі знімними іграшками, що дуже зручно. По-перше, малюк зможе грати з ними окремо, а по-друге, за ними набагато легше доглядати.

Дуже важливий нюанс - надійність кріплення іграшок на мобілі. Якщо іграшки вільно підвішені на стрічках, маляті буде дуже цікаво розгойдувати їх в той час, коли мобіль зупинений.

 Колірна гамма повинна бути контрастною. Прекрасно сприймаються дітьми поєднання чорно-білого, червоно-синього або жовто-зеленого кольору. Якщо ж колірна контрастність доповнена геометричними візерунками, такими як клітина, смужка або горох, такий варіант може вважатися найбільш цікавим для дитини.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook