Білий стиль для вітальні

belaja gostinajaВітальня має багато призначень і функцій. ЇЇ оформлення має сприяти створенню комфортної атмосфери в домівці. Займаючись дизайном кімнати, слід врахувати, що кожен колір буде вносити свою «родзинку» в її інтер’єр.

Свіжість та романтичність

Білий вважається універсальним кольором для оформлення приміщення. Якщо його використати в малогабаритній квартирі, то простір візуально збільшиться. Білий тон надасть кімнаті романтичного характеру, в якій буде комфортно перебувати.

Даний колір має багато відтінків: молочний, перловий, колір слонової кістки. Тому створюючи дизайн кімнат (http://i-idea.com.ua/ua/portfolio/pryvatni-interjery), можна експериментувати з тонами, які нададуть вітальні елегантності та свіжості.

В кожній місцевості символіка білого різноманітна. В європейських країнах це є символом чистоти, невинності та світла. Хоча в культурах деяких середзимноморскьких та азіатських народів він символізує порожнечу та смерть. Але скандинавський стиль інтер’єру залишається уже не перший рік воістину світовою тенденцією.

Обираємо мінімалізм

Білий використовується в різних стилях, але найбільше він асоціюється з мінімалізмом. Білі стіни, світла підлога та чорні предмети меблів вважаються обов’язковою умовою даного стилістичного напрямку. Багато хто вважає таку вітальню непрактичною, проте це один із модних трендів сьогодення.

Створюючи креативний дизайн вітальні з каміном, можна поєднувати плетені меблі, дерев’яні аксесуари з великою кількістю кімнатних рослин. Щоб підсилити ефект простору, збільшують віконні отвори. Якщо немає такої можливості, то можна установити склопакети з великими стулками, що візуально збільшить розмір вікна.

Відмінне поєднання

Зазвичай використовують молочно-білий та білосніжний тон, але останнім часом модним стало фарбувати одну із стін в червоний, синій, ліловий або смарагдовий кольори, а інші залишати в холодних відтінках. Прикрасивши кімнату зеленими, бежевими, блідо-блакитними аксесуарами, можна надати вітальні оригінальності та креативу.

Строкатою плямою в кімнаті можуть бути текстильні вироби. Кольорові подушки, оббивки та інші елементи створять позитивний настрій всієї оселі. Ще однією особливістю такого декору вважається наявність великої кількості освітлювальних приборів.

Створюючи класичний стиль домівки, використовують білі деталі з підлогою, виготовленою з натуральних матеріалів. Стіни можна прикрасити картинами з класичним сюжетом.

Інтер’єр вітальні, оформлений в теплих світлих тонах, створить заспокійливу та затишну атмосферу.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook