Системи електричного опалення

elektricheskoe otoplenieНе варто думати про те, що обігрів будинку або квартири за допомогою електричного котла є найдешевшим способом.

Без сумніву, є безліч варіантів для вирішення цієї проблеми, тому далі ми розглянемо найбільш привабливі серед них.

На практиці є багато випадків, коли у людей немає іншого виходу, окрім використання електричних опалювальних приладів. Але організувати електричне опалення у житлі можна різними способами, а якими саме – читайте далі.

Використання електричного котлу

Будь-який малопотужний котел споживає близько 12 кВт електроенергії за одну годину безперервної роботи. Якщо порахувати кількість витраченої електроенергії за місяць, то сума вийде достатньо велика. Такий котел може обігріти приміщення, площею до 120 квадратних метри, а це означає, що його використання не дає змоги забезпечити комфорт у великому домі.

Якщо ж ви вирішили зупинитися на цьому варіанті, вам варто подумати щодо встановлення лічильника, завдяки якому ви будете платити тільки за спожиту енергію протягом місяця і не копійкою більше.

Електричні конвектори опалення

Електричній конвектор – це різновид тепловентилятора, який по своїй формі дуже схожий на сталеві батареї. Посередині конвектора є нагрівальні стіни, які використовуються для обігріву будинку чи квартири. Якщо встановити по одному конвектору у кожній кімнаті вашого будинку, ви зможете підтримувати оптимальну температуру повітря.

Кожний конвектор має терморегулятор, який реагує на температуру повітрі у приміщенні. А це означає, що використання такого електричного устаткування буде більш вигідним.

Електрична інфрачервона підлога з підігрівом

У наш час велику популярність здобула інфрачервона підлога, яка може використовуватися в якості основного джерела опалення для вашого дому або квартири. Для встановлення такої підлоги треба підготувати поверхню під паркетом, плиткою або ламінатом. Зверніть увагу на те, що не варто встановлювати таку під холодильником та іншими електричними приладами, розташованими на підлозі, оскільки вона може стати причиною їх несправності у майбутньому.

Отже, ми розглянули найбільш відомі системи електричного опалення у домі. Ви маєте можливість самостійно прийняти рішення щодо встановлення того чи іншого обладнання. Та перед тим, як прийняти його, підрахуйте всі переваги та недоліки, а вже потім беріться за справу.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook