Альтернативне опалення


kotelВ зв’язку з підвищенням тарифів на опалення, більшість жителів країни почали інтенсивно економити на обігріві.

Це негативно вплинуло на комфорт і здоров’я населення. Найбільш «думаючі» переходять на альтернативні системи опалення, такі як твердопаливні котли.

Їх ще називають «котли тривалого горіння», особливо актуальним це є для жителів невеликих поселень і сіл, там купити «лісове паливо» набагато простіше і дешевше.

В чому ж перевага таких котлів? Серед основних плюсів можна виділити:

  • Доступна ціна на апарат і паливо для нього;

  • Простота в експлуатації і обслуговуванні;

  • Можливість використовувати для обігріву різноманітні види природного палива;

  • Повна автономність. Людина не залежить від державних програм і економічної ситуації в країні;

  • Дуже високий рівень ККД;

  • Екологічність. Не продукує шкідливих продуктів згорання і не засмічує атмосферу;

  • Безпечність. Конструкція максимально просто і надійна;

  • Інтуїтивне управління. Всі процеси максимально спрощені і автоматизовані.

Недоліком є те, що все-таки періодично потрібно додавати паливо в бункер. Але це, напевно, єдина перевага перед газовими. А якщо врахувати, що робити це можна один раз на дві доби, то проблема перестає бути актуальною. Тим більше, що багато видів котлів є універсальними, вони можуть працювати як на природному газі, так і на вугіллі, дровах, брикетах чи торфі.

Твердопаливні котли в основному одноконтурні, вони не призначені для підігріву води. Апарати обладнані системою аварійної сигналізації і примусовою вентиляцією, що в рази підвищує їх ефективність. Регулювання температури води відбувається автоматично по заданих параметрах, робоча амплітуда може регулюватися від 40-ка до 120-ти градусів.

Зручна система очищення від продуктів згорання дозволяє витрачати на це не більше півгодини. Різноманітність моделей по ціновим категоріям і функціональності дозволяє будь-якому покупцю вибрати для себе оптимальний варіант.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook