Дешеві та дорогі ортопедичні матраци, яка ж між ними різниця?

sonЗдоровий сон - найважливіша складова здоров'я кожноїлюдини.

Адже ясно, що недостаток сну не замінять ні ліки, ні корисна їжа, ні відпочинок на природі.

Взявши до уваги те,що фактично більшість довгожителів віддають перевагу тривалому сну, учені з'ясували, що є основою здоров'я для кожної людини - міцний і здоровий сон.

А дефіцит сну порушує сталий ритм життя людини, псує здоров'я, негативним чином впливає на емоційний стан і діяльність усіх внутрішніх органів і систем організму.

У будь-якому випадку ви не зможете нормально виспатися, якщо заощадите і купите дешевий матрац. Мало того, що він вам прослужить всього декілька років, а то і не більше за один-два роки, ви надовго запам'ятаєте відчуття дискомфорту від предмету своєї економії.

Як відомо, скупий платить двічі. За дешевий матрац сумнівної якості вам ніхто не відшкодує коштів у разі виявлення заводського браку. Зверніть увагу на те, що недорогий товар не має гарантійних документів. Тому чи є сенс платити за "сміття", яке доведеться незабаром викинути? Дешевизна в цьому випадку - гроші на вітер і зайві проблеми для вашого здоров'я. Слабкий каркас, пружини поганої якості, сумнівні матеріали і погана тканина - характерні ознаки дешевого матраца. Тому зважте усі нюанси, перш ніж викидати гроші на покупку непотрібного виробу.

Дешеві та дорогі матраци купити у Львові ви зможете завітавши у фірмовий магазин від фабрики Матролюкс. Але якщо ви у будь-якому іншому місті України, то можетесь скористатьсь функціоналом нашого інтернет-магазину ортопедичних матраців та меблів для сну за адресою веб сайту matroluxe.org.ua. А якщо виникає питання у яких цінових рамках бувають матраци, то скорестайтесь функціоналом - фільтр товарів по ціні.

Власники дешевих матраців із часом користування запевняють:

зручний недорогий матрац Однозначно що якісний матрац ніколи не коштуватиме "смішних грошей", проте служитиме вам багато років, буде надійним і зручним в експлуатації.

Сучасний якісний матрац добре підлаштовується під ваше тіло, особливо коли у виборі матрацу вам помагав спеціаліст магазину.

Основа дорогого якісного ортопедичного матраца рівномірно розподіляє вагу тіла людини по усій площі поверхні, повторюючи контури тіла.

На дешевих матрацах під час сну тіло сплячого займає зазвичай неправильне положення, особливо це стосується хребта: він прогинається, з часом під впливом цього з'являється біль в хребцях і спинних м'язах, незабаром порушується сон і спокій. При покупці нового матраца ви неминуче зіткнетеся з широким ціновим спектром, проте не прагніть за дешевизною.

Краще заплатити більше, але бути упевненим в тому, що матрац виготовлений з якісних і нешкідливих матеріалів. Визначтеся, яких розмірій вам потрібний матрац, зверніть увагу на якість, прийшовши в магазин, ви можете попросити у продавця-консультанта, щоб вам надали можливість полежати на матраці, зважте всі "за і протів", не економте.

Вибирайте кращий матрац з усіх, які ви можете собі дозволити, пам'ятаєте - хороший сон - інвестиції у ваше здоров'я. Третину життя ми проводимо уві сні. А тому дуже небажано, що б час відпочинку і сну асоціювався у нас з болем в спині і особою, що затухнула, вранці. Якщо економити то однозначно на покупці ліжка, адже основна його функція це вигляд. А його колір, вигляд чи конструкція практично ніяк не впливатиме на ваш сон. Дешевий матрац - невигідна покупка, тому замість того, щоб жалкувати потім, зважтесь на покупку якісного товару. Здоров'я - це не те, на чому слід економити, чи не так? Якісний матрац - ваші інвестиції в здоров'я!

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook