Інтер'єр дитячої кімнати

detskaia komnataБагатьом подружнім парам пощастило стати батьками різностатевих дітей. І не важливо, сталося це одночасно або з різницею у невелику кількість часу, якщо квартира невелика, всі задаються одним і тим же питанням: «Як зробити дитячу кімнату для хлопчика і дівчинки?».

Що важливо для хлопчиків та дівчат

Насправді, як правильно підібрати інтер'єр кімнати, щоб було добре і сину і дочці? Щоб хлопчик міг грати в машинки, а донька в дитячі ігри для дівчаток (www.cataloxy.ru/node21_dela-domashnie_3218/igry---kak-variant-nauchit-rebenka-odevatsya-i-gotovit.htm) і ніхто не був скривджений, або ж обмежений своїм особистим простором.

При оформленні інтер'єру дитячої кімнати для хлопчика і дівчинки, слід враховувати вік, смаки і особисті погляди кожної дитини. Це означає, що при виборі колірної гами та меблів, обов'язково запитайте поради у дітей або, що ще краще, візьміть їх з собою.

Перенесіть в інтер'єр кімнати весь внутрішній світ дитини: його хобі, книги, улюблені іграшки, мультики і т. д. Не варто використовувати багато яскравих малюнків і квітів. Перетворіть кімнату в щоденну казку, в дитячу мрію. Використовуйте пастельні кольори.

По суті вам в одній кімнаті потрібно помістити два «царства». У кожному з них повинні бути зона для роботи, зона комфорту та зона для відпочинку. Одним словом «поділити» кімнату на дві різні частини. Старші діти будуть частіше знаходиться в робочій зоні, а найменші – в ігровій. Судячи за віком, ви можете визначити: яку зону робити більше.

При оформленні ігрової зони – використовуйте щільний ковролін і, всякого роду, дитячі стінки. При створенні робочої зони, ні в якому разі не ставте один комп'ютер. Виділіть з сімейного бюджету ще трохи грошей на другий девайс, щоб уникнути сварок.

У кожного з дітей, повинен мати власний куточок, тому використовуйте перегородку-трансформер. Використовуючи таку перегородку, можна створити для кожного свою «кімнату», оформити її, як хочеться дитині. Так, ви зможете кожному з дітей дати свою зону комфорту, показати, що діти вам не байдужі, любите ви їх однаково і піклуєтеся про них, враховуючи особисті інтереси. Цілісність кімнати збережеться, кожен зможе займатися тим, що йому цікаво.

Це не означає, що дітей варто розділяти повністю. У них повинно бути щось спільне, наприклад, полички для книг, манеж для іграшок або спортивна стінка. Розділіть, для початку, кімнату візуально на дві зони та оформіть їх у різні кольори. А в ідеалі – встановіть перегородку.

Грати на порталі дуже просто. Досить вибрати вподобану гру, як вона відразу ж запуститься на екрані вашого комп'ютера. Не зовсім обов'язково бути просунутим користувачем, щоб вдатися до послуг цього ігрового сервісу. Всі ігри розсортовані по певним категоріям. Так набагато простіше відшукати цікавий варіант. 

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook