Протезування на імплантах

Наші зуби на протязі всього життя неодноразово піддаються різноманітним впливам, в тому числі і руйнівному, внаслідок чого ми страждаємо від захворювань ротової порожнини і втрачаємо зуби.

protezirovanie

Відсутність хоча б одного зуба призводить до викривлення зубного ряду і тягне за собою не тільки естетичні проблеми, а й різноманітні проблеми зі здоров’ям. Імплантація зубів – сучасна безболісна технологія для відновлення цілісності зубного ряду.

Які існують переваги і недоліки протезування на імплантах?

Головні переваги:

  • Не потрібне обточування здорових зубів;

  • Забезпечується правильне навантаження на щелепну кістку, що запобігає її атрофії;

  • Жувальна функція повністю нормалізується;

  • Протези надійно фіксуються у ротовій порожнині.

До недоліків можна віднести наявність великої кількості протипоказань, ризик виникнення післяопераційних ускладнень, тривалість процесу протезування і високу вартість.

Які бувають різновиди протезувань?

Існує три різновиди протезування на імплантантах. Це установка знімних і незнімних протезів, а також умовно незнімне протезування на імплантат. Той чи інший вид протезування обирається стоматологом у залежності від клінічної картини і з урахуванням побажань пацієнта.

Які особливості догляду за порожниною рота при протезуванні на імплантах?

Протез потрібно щоденно чистити не тільки за допомогою зубної пасти і щітки, а також обов’язково застосовувати зубну нитку і спеціальні йоржики. При догляді за незнімним протезом дуже важливо приділяти особливу увагу місцям, де міст змикається з справжніми зубами і доторкається до ясен і м’яких тканин.

Які критерії якості протезування на імплантатах?

Будь-яке протезування (знімне на імплантах або незнімне) повинно повністю відновити функціональність і естетичний вигляд зубних рядів. Про якість протезування можна судити тільки через рік встановлення імплантів. Якщо на протязі цього часу у пацієнта не виникло ніяких проблем з самим імплантом або з встановленою на нього ортопедичною конструкцією, то все зроблено правильно і якісно.

Отже, застосовують різні методи відновлення зубного ряду в залежності від багатьох факторів, в тому числі й від маси кісткової маси щелепи. Потрібно пам’ятати, що класична вставна щелепа не йде ні в яке зрівняння з протезом, який спирається на імпланти.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook