Що таке косоокість, її причини і лікування

Сьогодні існує тенденція збільшення такого виду захворювання очей як косоокість. Багато людей стикаються з цією проблемою ще в ранньому дитинстві.

kosookist

На щастя в наш час косоокість лікується в спеціалізованих клініках. Одним з таких закладів є медичний офтальмологічний цент Зір 100%.

Що таке косоокість?

Косоокість – це відхилення одного або двох очей від центральної осі. Простими словами це захворювання, коли очі, дивлячись прямо розташовуються по сторонах. Відбувається це через неузгодженість в роботі м’язів очей. Візуально відразу видно, що людина має саме цю патологію. Косоокість може проявлятися періодично, а може бути постійною. Очі можуть відхилятися від центральної осі всередину або назовні, вверх або вниз. Можливо й відхилення очей у різні напрями.

Людина зі здоровим зором, дивлячись обома очима на предмет, бачить його об’ємним. В той час як людина з косоокістю через порушення роботи очей не може сформувати єдиний образ предмета. Якщо ж косить лише одне око, то нервова система ігнорує зображення хворого, а фокусується лише на зображенні здорового ока.

Які ж причини косоокості?

Статистика свідчить, що косоокість розвивається ще в ранньому дитинстві, частіше у дітей до п’яти років. Найчастіше захворюванні очей спостерігається у діток двох-трьох років. Це не випадково, бо саме у цьому віці розпочинається формування очей. Але не завжди косоокість формується з самого дитинства, буває що вона з’являється на протязі життя.

Причинами даного захворювання можуть бути:

  • Травма голови або травма очей.

  • Захворювання головного мозку.

  • Погіршення зору одного або двох очей одночасно.

  • Інфекційні захворювання.

  • Стрес або захворювання нервової системи.

  • Параліч.

  • Психічні або соматичні захворювання.

Діагностика захворювання

У медичному офтальмологічному центрі Зір 100% діагностику та лікування здійснюють лікарі, які мають високу кваліфікацію. Там пацієнту проведуть повне обстеження. Діагностика косоокості проходить в декілька етапів: огляд, збір інформації, перевірка зору, біометричні та рефракційні дослідження.

Лікування косоокості

Починати лікування косоокості треба як можна раніше, не відкладаючи та не гаючи дорогоцінного часу. Після обстеження лікар визначить шляхи вирішення проблеми. Це може бути апаратне лікування або хірургічне втручання. Апаратне лікування передбачає спеціальні процедури по відновленню зорової активності очей. Для дітей воно відбувається у вигляді гри.

Кількість і тривалість маніпуляцій визначається лікарем-офтальмологом. Хірургічне ж втручання у центрі відбувається на новітньому обладнанні. Після цього у пацієнтів зникає косоокість, покращується гострота зору, налагоджується робота очей та з'являється просторовий зір.

Скільки коштує лікування косоокості?

Розцінки на лікування у клініці Зір 100% залежить від ряду причин: ступеня косоокості, віку пацієнта, причини захворювання та будови ока. Ціна на пряму залежить від курсу лікування – кількості необхідних процедур, які повторюються майже щодня. В офтальмологічному центрі відбуваються постійні акції, діють знижки для пільгових категорій населення.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook