«Центр здоров’я родини» – сучасна клініка Лотоцьких

Планування сім'ї - одна з актуальних проблем, цікавить майбутніх батьків. Завдяки цій процедурі є можливість вирішити не тільки питання кількості населення, але й народжуваності міцних дітей.

klinika

Планування допомагає людям вирішити безліч актуальних проблем. Консультація зі спеціалістами допоможе отримати  відповіді на актуальні запитання, які цікавлять майбутніх батьків.

Планування сім'ї https://czr.com.ua/services/konsultatsiya-genetyka/ особливо   важливе для певної категорії людей. Ця професійна допомога потрібна тим батькам,  де вже є випадки з генетичними захворюваннями.  Можуть звертатися за допомогою і жінки,  у яких були викідні, аборти. Якщо у майбутньої матері є тяжке захворювання, їй перед вагітністю потрібна консультація генетика. Він допоможе спланувати майбутнє проявлення дитини.

Кожна людина має право звернутися до медико-генетичного центру для консультації та попередженні генетичних захворювань. Така інформація допоможе народити здорову дитину з мінімальним негативним впливом для здоров'я.

Проводиться професійне обстеження, що допомагає вирахувати аномалії, індивідуальні різики. Для цього використовуються спеціальні программи, сучасне обладнання. При необхідності назначається додаткове обстеження.

Відправляючись до центру, пацієнти мають зібрати відомості про хвороби своїх рідних. Це допоможе генетику вирішити, які додаткові аналізи будуть потрібні. Лікар-генетик допоможе виявити спадкову природу діагностованої патології.

Після діагностики, розмови з пацієнтом він зможе встановити  генетичні ризики для плоду вагітної жінки. Профілактичний та своєчасний генетичний аналіз допоможе виключити ризик народження дитини з хромосомною патологією та оцінити ймовірність закладки ембріона з захворюваннями.

"Центр здоров'я родини", що знаходиться у Львові, пропонує якісну допомогу. Тут працюють професійні лікарі вищої категорії з багаторічним досвідом. На сайті центру можна вивчити весь перелік послуг, список спеціалістів. Будуть розроблені відповідні рекомендації, тактику ведення вагітністі. Для багатьох родин це безцінний досвід.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook