Шкідливі звички і їх вплив на здоров'я

З шкідливими звичками в тій чи іншій мірі стикається в житті кожна людина. Але якщо деякі з них не приносять серйозної шкоди організму, тобто і такі, які піддають нас реальній небезпеці.

vred

Серед найсерйозніших шкідливих звичок можна відзначити вживання алкоголю, куріння, неправильне харчування і ожиріння. Ці звички небезпечні тим, що спочатку здаються нешкідливими, але можуть привести до дуже серйозних наслідків.

Вживання алкоголю

Алкогольні напої негативно впливають на роботу головного мозку. Вони порушують кровообіг і знижують кількість кисню, що надходить в мозок. Через це погіршується пам'ять, знижується концентрація, людина втрачає здатність мислити логічно і приймати раціональні рішення.

Крім цього, постійне вживання алкоголю викликає:

  • Захворювання серця і судин.

  • Хвороби шлунково-кишкового тракту.

  • Порушення роботи нирок і печінки.

  • Ослаблення імунітету.

  • Психічні розлади.

  • Проблеми зі статевою функцією.

  • Загальне ослаблення організму.

Куріння

Найбільшою небезпекою куріння є те, що воно шкодить не тільки курцеві, але і оточуючим людям. Нікотин викликає хронічне отруєння організму, залежність фізіологічну і психологічну. Через легеневі альвеоли нікотин потрапляє в кров, забруднюючи шкідливими речовинами весь організм. У сигаретах міститься сірководень, СО, аміак, синильна кислота та інші шкідливі речовини.

Нікотин заважає повноцінної роботи центральної нервової системи, знижує кількість надходить в мозок кисню, знижує розумову активність. Разом з цим куріння шкодить дихальній системі, кровообігу, травній системі. Канцерогени, що входять до складу сигарет, провокують безліч видів онкології.

Неправильне харчування

Шкідлива і калорійна їжа - не менш небезпечна, ніж алкоголь або сигарети. Постійне порушення режиму харчування призводить до ожиріння, а то тягне за собою безліч захворювань. Переїдання призводить до проблем з шлунково-кишковим трактом, захворювань серця і судин через високий холестерину, проблем з кістково-м'язовою системою через підвищене навантаження на організм.

З будь-якими шкідливими звичками допоможуть впоратися професіонали. Знайти досвідчених фахівців по боротьбі зі шкідливими звичками можна на https://ovsyanuk.com.ua/ua/. Це рука допомоги, яка помиє розпрощатися зі шкідливими звичками і допомогти своєму організму залишатися здоровим.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook