Як позбутися наркозалежності в Україні

Перш ніж розібратися з питанням про лікування наркоманії в Україні, треба визначити загальну картину наркоманії по країні. Адже ця проблема є дійсно серйозною проблемою нашого суспільства.

lechenie narko

Перше, що треба усвідомлювати це те, що алкоголь і наркотики сприяють розвитку криміногенної ситуації на вулицях міст. Люди які страждають від алкогольної чи наркотичної залежності схильні до обману, дрібних крадіжок, шахрайств та конфліктів. Зазвичай правопорушення на вулицях міст чинять люди під впливом психотропних речовин. Також важливо пам’ятати про хвороби, які поширюються серед наркоманів – це гепатит, ВІЛ, туберкульоз.

За даними офіційної статистики можна відстежити особливості наркоманії в Україні. А ці данні свідчать про те, що більшість наркозалежних виготовляють наркотики самостійно. До таких заходів частіше вдаються наркомани зі стажем, а от молодь обирає більш сучасні наркотики. Новачки в цій справі віддають перевагу синтетичним речовинам, таким як печально відомі «солі».

Лікування наркотичної залежності в Україні

У більшості хороших реабілітаційних клінік, таких як наприклад наркологічна клініка new-life.center-life.center, наркозалежність розглядається як системна проблема, ява містить в собі медичні, психологічні, юридичні та соціальні тонкощі.

Медична складова залежності знаходиться в площині визначення наркотичної речовини, її складу та механізмів дії на людину. Також треба розуміти як само вона впливає: стимулює людину, чи галюцинує її, а може заспокоює чи викликає стан ейфорії.

Вирішення медичної складової полягає в огляді хворого лікарем психіатром наркологом, який дає свій висновок.

Соціальна складова полягає у тому, що формується певна соціальна група, яка приймає наркотики. А от процес реабілітації зводиться до того, що в людини формується нове коло спілкування, яке ніяким чином не пов’язане з попереднім життям.

Юридична ж частина проблеми наркозалежності полягає в тому, що речовини, які використовують для виготовлення, як і самі наркотичні засоби знаходяться поза законом. А ті хто їх поширюють переслідуються правоохоронною системою держави.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook