Типы натуральных лавандовых скрабов для тела

Існує багато видів скрабів для тіла, зроблених з декількох видів лаванди. З більш ніж 20 різних видів лаванди, лаванда спайк, вузьколиста лаванда, лавандин частіше використовуються в скрабах для тіла.

lavanda

Лаванда, яка використовується більш ніж 2500 років через її розслаблюючі і заспокійливі властивості, вважається поширеним компонентом в різних скрабах.

Часто лаванду змішують з іншими ефірними, ароматичними маслами, наприклад, з цитрусовим або мигдальним маслом. Додаткові інгредієнти можуть включати оливкову олію, вівсянку, гранули з маслом жожоба, бджолиний віск, молоко, глину і водорості. Залежно від потреб в ароматерапії і від типу шкіри виробляються різні лавандові скраби.

Основою для таких скрабів може служити комбінація солі або цукру, змішана з маслом лаванди. Але для того щоб отримати гарне масло, потрібно спочатку купити сажанці лаванди, щоб виростити добру сировину .

Дуже часто натуральні скраби виготовляють з англійської лавандою. Її аромат зазвичай солодкий і квітковий. Вважається, що ароматерапевтичні властивості такого скрабу допомагають заспокоїтися, розслабитися, і привести в баланс внутрішню систему.

Аромати спайк-лаванди також часто використовуються в різних типах скрабів для тіла. Такий продукт має комбінований аромат евкаліпта і лаванди. Лавандин, або голландська лаванда має деревний, камфорний аромат, який, на думку деяких людей, володіє балансуючими і очисними властивостями.

Також існує безліч різних типів лавандових скрабів, які поєднуються з іншими сильними ароматами, такими як ваніль або цитрусові. Переваги використання лавандового скрабу можуть включати відлущування шкіри, зволоження більш глибоке зволоження епідермісу, отримання гладкої і м'якої шкіри, а також зняття напруги. Деякі люди використовують ці типи скрабів перед сном, щоб впоратися з безсонням.

Основна відмінність між сольовими і цукровими лавандовими скрабами-це розмір отшелушивающих частинок. Цукрові частинки зазвичай швидко розчиняються і є менш абразивними, що підходить для чутливої шкіри.

Скраби також можуть містити велику кількість солей, наприклад, солі Мертвого моря і Епсома, і зазвичай використовуються в якості природних речовин для відшолушування.

Багато лавандових скрабів містять мильну основу, тому вони можуть замінювати інші засоби, які очищають тіло. Інші навпаки створені тільки для відлущування шкіри і повинні використовуватися в поєднанні з іншими очисними продуктами.

Джерело Лавандова Мануфактура

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook