Користь морозива


постачальник морозива для ресторанівПеред тим як перелікувати всю користь яку надає вживання морозива треба зупинитися на різноманітності його видів. Цей корисний та смачний продукт розділяють по жирності - вершкове, плодово-ягідне, пломбір та молочне.

Плодово-ягідне морозиво виготовляють тільки з фруктових соків без додавання жирів.

У молочному морозиві менше вміст цукру, але в його складі є жири.

У пломбірі більше всього міститься жирів.

У вершковому морозиві жирів міститься трохи менше ніж у пломбірі.

Але, не дивлячись на таке лякаюче слово, як жир, треба відзначити що якщо в склад морозива входять натуральні тваринні жири, то вони приносять тільки користь нашому організму. Також у складі морозива є більше 15 амінокислот, 25 мінеральних солей та вітамінів, 27 жирних кислот та ферменти для правильного обміну речовин. Саме тому морозиво дозволяє не тільки значно зміцнити імунітет, але й навіть суттєво схуднути.

Чим корисно морозиво?

Головна користь морозива полягає у тому що з ним у організм поступає молоко з усіма своїми корисними компонентами, такими як амінокислоти, вітаміни, молочний білок та мінеральні речовини. Вони дуже добре засвоюються завдяки своїй формі. Також завдяки домішкам які входять до складу різних сортів морозива ТМ «Рудь», такі, як ягоди, шоколад, мед та горіхи ви отримуєте дуже велику кількість вітамінів та мікроелементів.
Легкозасвоювані вуглеводи, які містяться у морозиві благотворно впливають на діяльність мозку, особливо на пам'ять.

Користь смаку морозива

Солодкий смак морозива впливає на вироблення гормону радості – серотоніну, який поліпшує ваш настрій. Саме тому морозиво є одним із ліпших антидепресантів. Його вживання допомагає відчути приплив енергії та активувати мозкову діяльність. Молочні жири морозива практично повністю та бистро засвоюються організмом. Морозиво забезпечує організм магнієм, фосфором, калієм, залізом, кальцієм та каротином.

Вживаючи морозиво можливо привчити своє горло до холодних температур, що дозволить краще протистояти простудним захворюванням. Морозиво також є висококалорійним продуктом який повністю засвоюється організмом, а це гарний спосіб дуже бистро втамувати голод та не зашкодити своїй фігурі. Завдяки серотоніну, який виробляється завдяки вживанню морозива ви захистите себе від стресів та знімете напругу.

Той хто полюбляє морозиво та часто їм ласує, почуває себе набагато щасливішим ніж його супротивники.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook