Вживання таблеток Плавікс для профілактики інфаркту міокарда

Плавикс ценаІнфаркт міокарда відноситься до однієї з форм ішемічної хвороби серця, під час якої через гостре порушення кровообігу гине певна ділянка серцевого м'язу.

У нинішній час інфаркт міокарда являється головною причиною інвалідності людей пенсійного віку і приблизно в десяти відсотках випадків призводить до смерті. Але в сучасному світі у людини є безліч можливостей, які дозволяють запобігти інфаркту.

 Беручи до уваги статистичні данні, інфаркт міокарда найчастіше розвивається у чоловіків старших за сорок років. Жінки приблизно в 2 рази рідше страждають від цієї недуги. Значно збільшує ризик розвитку інфаркту атеросклероз і артеріальна гіпертонія. Але є ще кілька факторів, які спричиняють негативний вплив на роботу серця і можуть стати причиною загибелі ділянки серцевого м'яза. До таких належить куріння, неактивний спосіб життя і ожиріння.

Профілактика інфаркту міокарда за допомогою таблеток Плавікс

Люди, які страждають від ішемічної хвороби серця, гіпертонії або атеросклерозу, обов'язково щороку повинні проходити диспансеризацію і повноцінну терапію, яка дозволить запобігти небажані наслідки даних захворювань, в тому числі і розвиток інфаркту міокарда. Сьогодні одним з найбільш ефективних засобів для профілактики атеротромбозу є французькі таблетки Plavix. Вони відносяться до антитромбоцитарних препаратів, які попереджають ішемічні порушення.

Оригінальна упаковка Плавіксу 75мг в аптеках коштує дуже дорого. Та й навіщо переплачувати великі гроші, якщо справжній французький Плавікс купити можна й в мережі Інтернету, до того ж за більш доступною ціною. Якщо купувати даний препарат в спеціалізованих інтернет-магазинах, то ви гарантовано отримаєте ефективні ліки, які, можливо, врятують ваше життя або життя близьких людей.

Таблетки Плавікс рекомендують застосовувати не тільки в цілях профілактики, а й при інфаркті. Але не забуваємо про те, що при перших ознаках інфаркту обов'язково потрібно викликати «швидку». Поки медики їдуть до хворого, йому необхідно дати нітрогліцерин. Не зайвим також буде дати йому який-небудь антитромбоцитарний препарат. У цьому випадку під рукою повинні бути таблетки Плавікс або ацетилсаліцилова кислота. Решта вже за медиками, тому чим раніше вони приїдуть і приступлять до реанімації хворого, тим більше шансів врятувати йому життя.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook