Кібер Ніж (CyberKnife): принципи роботи при видаленні пухлини головного мозку

kiber nozhРадіохірургічна система Кібер-Ніж (CyberKnife) – це лінійний прискорювач і лікувальне устаткування для радіохірургії і радіотерапії. Лінійний прискорювач генерує Х-промені, які направляє на пухлину для знищення її новоутворених клітин.

Всі радіохірургічні лінійні прискорювачі високого рівня і кобальтове устаткування (Гамма-Ніж / Gamma Knife), керуються в роботі зображенням пухлини і роботизовані.

Система радіохірургії Кібер-Ніж (CyberKnife) пропонує інший, більш "просунутий" підхід до радіохірургії. Випромінювання поставляється за допомогою невеликого лінійного прискорювача, встановленого, нібито на руці промислового робота. Технологія забезпечує лікаря здатністю цільового ураження пухлин по всьому тілу, які можуть виявитися завеликими для інших точних технологій.

CyberKnife може застосовуватися для лікування пухлин головного мозку і хребта і в даний час широко для цього використовується. Ця процедура може бути використана як один сеанс лікування (радіохірургія), але найчастіше використовується як фракційна обробка пухлини протягом певного часу. Лікування, яке розтягнуте в часі, дозволяє здоровим тканинам, які знаходяться поряд з пухлиною і отримали перехресне опромінювання, відновитися до наступної сесії.

Технологія, що керується зображенням пухлини, відстежує пацієнта і пухлину в процесі лікування, коректуючи пучки випромінювання після невеликих помилок, у випадках, якщо пацієнт рухався під час сеансу. Це також означає, що деяке додаткове опромінювання буде отримано пацієнтом від рентгенівського пристрою стеження, яке проводить постійне сканування під час лікування.

Оскільки більшість лікування здійснюються протягом декількох днів або тижнів, спеціальні мітки можуть бути імплантовані у відповідні позиції навколо тіла пухлини для продовження лікування. Вони будуть видалені після того, як всі процедури будуть завершені і не спричинять істотну незручність або біль у пацієнта.

Лікування раку і пухлин на Кібер-Ніж, а також лікування деяких функціональних розладів, не є інвазивним і після нього не вимагається тривалої реабілітації пацієнта. Мюнхенський Європейський Центр CyberKnife для онкологічного лікування в Німеччині також застосовує ці сучасні методи і медичне устаткування.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook