Косметика для очей

ochiКожна жінка знає, що не дорогі бренди чи модна зачіска приваблюють чоловіків у першу чергу. Дивовижні, яскраві, красиві очі – ось що змушує чоловіків зробити вибір на користь певної жінки серед тисяч інших. Тому не дивно, що чільне місце у жіночих косметичках посідає косметика для очей.

Щоб створити незабутній і ефектний образ, кожна жінка навряд чи зможе обійтися без різнокольорових тіней, туші або підводки для очей. Але дуже важливо вміти безпомилково обирати декоративну косметику для очей, аби не бути розчарованою у результатах і не отримати т.зв. «побічних ефектів» у вигляді алергії або передчасних зморшок.

Обрати підходящу барву тіней інколи буває нелегко: ідеї, які шикарно виглядали б на обличчі моделей на подіумі, бувають недоречними у повсякденному житті. У денний час немає необхідності у використанні тіней багатьох відтінків, насправді вистачить і двох в одній кольоровій гамі. На вихід або ввечері можна застосувати сміливіші комбінації кольорів, підглянуті в модних журналах.

Для того, щоб правильно обрати тіні для повік, слід враховувати колір очей, відтінок і стан шкіри, а також свій кольоротип. Якщо на обличчі є якесь почервоніння, не слід використовувати червоні, червонуваті або рожеві тіні. Тим, у кого жовтувата шкіра, протипоказані тіні помаранчевого, жовтого і фіолетового кольорів. А ось смаглявим дівчатам краще забути про дуже світлі відтінки, адже на темній шкірі вони виглядають неприродно.

Але найбільшу увагу в макіяжі очей слід приділити туші. Натуральним віям ніколи не завадять додаткові об‘єм і довжина. Можна обійти тіні або підводку, але без нанесеної туші для вій будь-який make-up виглядатиме незавершеним.

Хоча й звичайна туш гарно виглядає на очах не завжди: під час дощу або під час відвідин пляжу чи басейну така косметика може розмазатись, зробивши дівчину схожою на панду. Але є вихід: водостійка туш. Не слід забувати, що змити її можна лише спеціальними засобами. Але не варто також зловживати нею, адже така туш, якщо часто нею користуватися, сприятиме ламкості і сухості вій.
Серед великої кількості існуючих брендів важно одразу знайти те, що дійсно підходить жінці. Загальновизнано, що найкраща косметика випускається знаменитими модними домами, однак ціни на неї досить високі. Втім, і серед косметики середньої цінової категорії можна знайти гарні продукти. Так, Maybelline випускає туші які завгодно – подовжуючі, підкручуючи або ж для об‘єму. Непогані туші можна знайти і в каталогах інших демократичних брендів.

Давня мудрість говорить: очі – дзеркало душі. Тому піклуйтеся про їхню красу і не забувайте про красивий макіяж для них.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook