Який дитячий одяг обрати на подарунок?

bodyДитячий одяг - один із популярних подарунків для сім’ї, в якій нещодавно народилось немовлятко. Це практична та потрібна річ, окрім того, виглядає дуже мило, коштує не так багато – тому часто гості вирішують саме дитячий одяг купити на презент новонародженій дитинці. Проте не завжди так легко зробити свій вибір, адже асортимент дуже багатий. Якщо ж ви хочете зробити чудовий дарунок, але сумніваєтесь, чи вдасться самостійно вибрати щось дійсно вартісне, можливо, вам стануть в пригоді деякі поради. З ними буде простіше визначитись.

- Ера лель і повзунків минула, сучасні малюки носять боді, чоловічки та ромпери. Якщо ви самі також є молодими батьками, тоді цей пункт для вас є банальним та очевидним. Однак люди, в яких поки немає карапузів, або ж ті гості, чиї діти давно виросли, можуть не знати, що ж це за елементи дитячого гардеробу. Тому розповімо детальніше: боді – це своєрідна футболка з подовженням, яка застібається на кнопки між ніжками. А чоловічок – це комбінезон, як правило, бавовняний тоненький. Заміняє відразу і повзунки, і кофтину. Вони дуже зручні, тому найчастіше батьки обирають саме ці елементи дитячого гардеробу. Проте костюмчиків ніхто не скасовував: якщо вам вони більше до вподоби, можете обрати набір, де, наприклад, є кофтинка, повзунки чи штани й шапочка.

- Не економте на дитячому одязі. Якщо ви хочете вибрати якомога дешевшу річ маловідомої фірми – краще оберіть інший подарунок, не одяг. Адже так важливо, аби новонароджені карапузи в перші місяці свого життя носили якісні натуральні речі, які дозволяють шкірі дихати, акуратно пошиті, тому не перешкоджають рухатись, мають непомітні тонкі шви, тому не створюють дискомфорту, речі – в яких мінімум барвників і вони є безпечними. Здебільшого всім цим критеріям відповідає брендовий дитячий одяг. Він не коштує надто дорожче, проте різниця в якості інколи буває просто колосальною.

- Обирайте на розмір більші. Краще, якщо чоловічок буде завеликий, аніж замалий. Діти ростуть дуже швидко, і якщо подарована річ зараз завелика, вже через місяць вона може бути якраз в розмір. Окрім того, кожна дитинка є індивідуальна: хтось народжується козаком з вагою 4 кг і відразу носить 62 розмір, а хтось – крихітний і поки доростає до 56 розміру. Тому радимо не ризикувати, а краще обрати більший одяг. Тим паче, якщо б раптом ваш візит довелось відкласти, ви будете спокійні, що подарунок все ж залишиться актуальним до того часу.

- Думайте про комфорт та безпеку малечі. Вибираючи одяг на подарунок, зверніть увагу на етикетку (чи з натуральної тканини пошита ця річ), подивіться, чи немає на ній кнопок на спині, чи підшитий тканиною замочок, наскільки акуратними є шви, чи немає декоративних елементів, які заважатимуть, або ж які можна легко відірвати, тому є небезпечними для малюка.

Також ви завжди можете запитати безпосередньо в батьків, що саме їм знадобиться, якому подарунку вони будуть раді. Тоді й вам буде простіше зробити вибір, і в молодої сім’ї не нагромаджуватимуться десятки непотрібних однакових речей. І хай обраний вами презент сподобається і батькам, і малечі.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook