Українські вишиванки – найзагадковіший одяг

Українські вишиванки – найзагадковіший одягВсі ми знаємо про те, що вишиванки – це національний український одяг, який розповідає про страждання народу, його історію і шалене кохання до волі. Проходить час, змінюється мода, ставлення до минулих подій, життєві цінності. Однак вишиванки завжди були і будуть на перших позиціях модного олімпу. Цей одяг манить своєю красою, оригінальністю і незвичайним виглядом. Вона є в гардеробі майже кожної сучасної українки. Її самобутність дозволяє впевнено себе почувати серед одягу від відомих на весь світ дизайнерів.

Популярність української вишиванки зростає з кожним днем. Сьогодні її можна придбати не тільки в магазинах і на ринках, але і через Інтернет. Особливої уваги заслуговують українські вишиванки від Etnodim, які вирізняються не тільки своїм бездоганним виглядом, але і високою якістю. Замовити вишиванку можна оптом або ж вроздріб. Тут все залежить від ваших можливостей і бажання. Великою перевагою є й те, що компанія доставляє товар до вашого міста. Завдяки цьому у вас є прекрасна нагода зекономити гроші та час.

В наші дні українська вишиванка вважається атрибутом ідеального смаку. Вона прекрасно поєднується з повсякденним і класичним одягом. Сьогодні, після кривавих подій на Майдані і хиткої ситуації на сході, на вулицях міст деталі частіше можна зустріти чоловіків, юнаків, жінок та дівчат, одягнені в цей неперевершеній національній одяг. І, що саме приємне, це не тільки крик моди, а бажання висловити свою чітку позицію щодо підтримки України.

Слід врахувати і той факт, що в Україні існує давня традиція протистояти красою злу. Це спонукало дівчат вишивати одяг собі, своїм рідним і коханому. В такі малюнки вкладалася душа, найщиріші почуття. Українська вишиванка – це клопітка, дуже складна робота, яка професіонально наповнена сакральними орнаментами і широкою палітрою кольорів. Найчастіше на ній можна зустріти кружельця, лінії, ромби, знак «безкінечності», різноманітні зигзаги, хрести, «каракулі», а також візерунки сонця, квітів, води і тернів. Не меншою популярністю користуються і рослині орнаменти, такі як хміль, калина, виноград, дубове листя, барвінок і т.д.

Сучасна вишиванка, виготовлена з батисту, льону або бавовни під черкне жіночність, принесе своїй власниці позитивні емоції, додасть в її образ оригінальні нотки і зробить її дійсно незабутньою в очах оточуючих.

Популярное:

Фотогалерея

Мы в Facebook